Skocz do zawartości

ROMET R250V


DRAGO.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miło widziane wszelkie komentarze na temat R250V zwłaszcza ludzi którzy go użytkują na codzień

 

-Po przejechaniu 400 metrów pękła linka prędkościomierza

bez problemu dostałem nową

-Po przejechaniu 150 Km trafiło świece

 

Po za tym na razie nic się nie dzieje ciekawe jak długo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cię jeszcze prawdopodobnie zapchanie gaźnika i zacięcie się skrzyni biegów.

Lefthandy co straszysz człowieka.

Na razie to był tylko jeden przypadek zakleszczenia się skrzyni biegów i to nie w Romecie R250V, zapchania gaźnika z resztą też :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Ale one mają ten sam silniczek co Lifany. Co do syfu w baku to nawet w superextramalinowych topjapońcach to zjawisko ma miejsce.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło widziane wszelkie komentarze na temat R250V zwłaszcza ludzi którzy go użytkują na codzień

 

-Po przejechaniu 400 metrów pękła linka prędkościomierza

bez problemu dostałem nową

-Po przejechaniu 150 Km trafiło świece

 

Po za tym na razie nic się nie dzieje ciekawe jak długo :wink:

[/qu Witam w Naqszym klubie, nie daj sie to motocykl dla prawdziwych motocyklistow a nie dla takich co tankuja jezdza i nie wiedza gdzie sa zamontowane swiece.Pozdrawiam do spotkania na trasach :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cię jeszcze prawdopodobnie zapchanie gaźnika i zacięcie się skrzyni biegów.

 

Co do gażnika to spodziewałem się tego że się zapcha bo nawet filtra paliwa nie było

dlatego wywaliłem te czarne gumowe przewody paliwowe wstawiając takie jakie powinny być

oczywiście zamontowałem też filtr paliwa tyle tylko że od malucha

Skrzynia biegów nie robi mi na razie większych problemów -dwa razy wyskoczyła mi piątka-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki,co jeżdżą Chinolami siedzą na forum Klub Chińskich Motocykli,bo tu ich tylko wyśmiewano. Są tam nawet osoby,co mają takiego Rometa 250V. Zajrzyj,zaloguj i przywitaj się jeśli chcesz.

Witam, mam odmienne zdanie,nie jest zle , ale ja zostaje do konca, nie tak szybko sie poddaje,pozdrawiam Sama i pozostalych wlascicieli chinolkow :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lefthandy

Witam, mam odmienne zdanie,nie jest zle , ale ja zostaje do konca, nie tak szybko sie poddaje,pozdrawiam Sama i pozostalych wlascicieli chinolkow :crossy: :flesje:

 

Jestem tego samego zdania. Mamy przecież na tym forum swój dział dotyczący naszych chińskich sprzętów. Więc gadki o wyśmiewaniu są trochę na wyrost. A to, że czasem jakiś oszołom tu wparuje i zaśmieci wątek... twardym trzeba być, a nie miętkim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tego samego zdania. Mamy przecież na tym forum swój dział dotyczący naszych chińskich sprzętów. Więc gadki o wyśmiewaniu są trochę na wyrost. A to, że czasem jakiś oszołom tu wparuje i zaśmieci wątek... twardym trzeba być, a nie miętkim.

WITAM, POGODA PDOPISUJE MAM U SIEBIE LUS 8 Celiusza, jezdnia czarna wiec czas znow przewietrzyc motorek, oby juz takowa pozostala,, ciagnie wilka do lasu.Pozdrawiam,kto wyjechal temu zycze szerokiej drogi :crossy: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pogoda to dzisiaj była w pytę (jak to niektórzy tutaj mówią) i skusiłem się na rundkę po okolicy. Niestety ale okoliczne buraki mają bardzo złe nawyki w jeżdżeniu puszkami,bo najpierw hamują a dopiero pózniej wrzucają kierunek i skręcają. Mało jednemu takiemu w cztery litery nie wjechałem. Tak wcisnąłem te heble,że jak się okazało nożna dzwignia hamulca nie odbiła z powrotem w swoje położenie i delikatnie mi hamowało.

I przez to waha mi się szybciej skończyła tak że musiałem kilometr pchać do stacji. Coś mi jeszcze czasem skrzypi gdy pcham:) No i jak mały mam baczek. Wlałem 8 litrów z hakiem i miałem pod korek pochylonego motocykla stojącego na bocznej nóżce. Całe 31 zł poszło w bak i można będzie całe kolejne setki kaemów za to nakręcić:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak moto rzadko jeżdzone to hamulce trochę mogą trzymać.Ale jak pojeździsz trochę to powinno się rozjeździć.Ja nigdy na przejażdzke nie ruszam z pustym bakiem,choc w nim mieści się 20 litrów.Lepiej się nosić niż się prosić.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak:

 

Wymień te 2 chińskie torchy na coś co mozna nazwać świecami, tabele porównawcze beda mieli w sklepie. Z tego co pamietam to sprzet bodajże jeździ na 8 według NGK.

 

Gaźnik jest do bólu prosty tyle ze chińskie sprzety wychodza jakies takie niezsynchronizowane i trzeba ten zabieg po nich poprawiać. Jak masz czas puki jeszcze jest zima wymień sobie śruby trzymajace silnik na pożadne.

 

Co do skrzyni tak zdaza sie to naminnie we wszystkich chińskich sprzetach. Dość cesto trzeba sobie ustawić zawory ale to w piatek wieczorkiem mozna sobie zrobić tak dla relaksu po pracy.

 

Zapychanie gaźnika to ostatnio już zadkość jednak dalej wystepuje.

 

 

Pierdolniki które lubia padnać to czujnik stopki bocznej czasem sie zatnie wystarczy strzelić mocniej z kosy i juz mozna zaplić maszyne. Przełacznik świateł tu wystarczy czyszczenie i klakson(tu radził bym wymiane). Mozna pomyśleć też o lepszych oponach do tego sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...