Skocz do zawartości

WSK 175


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no ja chce ja kupic, tylko po pierwsze nie wiem czy mi sie do piwnicy zmiesci (w garazu stoi samochod i simson i nie ma miejsca zabardzo, choc moze moze :)), to pierwsza rzecz, druga to to ze matka sie nie zgadza, a trzecie to moj qmpel cos znika :(. Ostatnio gdy pisalem ze nie bylo go, to nie bylo go 3 dni w domu :buttrock: Wczoraj wrocil i dzis caly dzien znoow go nie bylo. A on ma kontakt do tego kolesia, a wlasciwie jego siostra, wogle to wszystko jest bardzo skomplikowane :D) Ale jak tylko bede mial okazje to odrazu biore :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to pojazdy wyrejestrowane przed 90 lug91 rokiem moga byc ponownie zarejestrowane po uprzednip przej sciu przegladu

moja była wyrejestrowana w 86 wiec bez problemu zarejestrowałem :D

pojazd wyrejestrowany przed 1997 rokiem można przywrócić do ruchu. Oczywiście pod warunkiem' date=' że ma się wymagane papiery (tu zależy co sobie urząd zażyczy).

 

No własnie. Pojazd mozna wyrejestrowac tylko w tych wypadkach.

Jesli była kasacja to juz tego sie nie da odwrócić

Jesli został skradziony to trzeba kwitek z policji ze został odnaleziony

Jesli został wywieziony za granice to tez trzeba papiery na udowodnienie tego.

Wiec raczej nici z tego. Przynajmniej ja miałem kupic charta ale był wyrejestrowany i nie mozna było go zarejestrowac

Ale lepiej z dokumentami niz bez bo zawsze bedzie legalniejszy

Tak jak napisałeś - można - w sensie, że teraz tak można. Kiedyś szło się do urzędu i wyrejestrowywało się - czy to czasowo czy to na stałe - i nie polegało to na złomowaniu na złomowisku, tylko na przykład zostawiając w ogródku :D

Tak więc - jeżeli moto było wyrejestrowane przed '97 to powinno się dać zarejestrować.

 

Good Luck :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Pojazd wyrejestrowany z powodu zniszczenia (kasacji) nie podlega powtórnej rejestracji.

 

ztego co mi wiadomo to nie dotyczy to motocykli zabytkowych a wsk moze sie do takich zaliczac no zalezy oczywiscie od roku produkcji! ja bym bral chyba ta wske jak bym mial 150 zl wolne 150 zl zaznacze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pojazd wyrejestrowany przed 1997 rokiem można przywrócić do ruchu

 

Chart którego chciałem kupic był wyrejestrowany w bodajże '94 roku i mimo tego babki w urzedzie powiedziały ze nie mozna zarejestrować niczego co jest wyrejestrowane (chyba oprócz pojazdów rolniczych ale tego nie jestem pewien bo sie w to nie zagłębiałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chart którego chciałem kupic był wyrejestrowany w bodajże '94 roku i mimo tego babki w urzedzie powiedziały ze nie mozna zarejestrować niczego co jest wyrejestrowane (chyba oprócz pojazdów rolniczych ale tego nie jestem pewien bo sie w to nie zagłębiałem)

Tak jak było wspomniane - co urząd to inny zwyczaj i obyczaj - jutro sprawdze w przepisach coby być 100% szur.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...