Skocz do zawartości

Poszukiwanie wydechu do Bandita 650 (gsx650f)


Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję wydechu do B650 o kształcie podobnym do tego w filmiku (

). Przedstawiony model pochodzi z firmy Storm Pipe, problem polega na tym, że firma ta działa w Brazylii, a do tego z ich strony internetowej wynika, że nie produkują już tego modelu. Może ktoś zna jakieś inne firmy produkujące podobne wydechy do Bandziora?

 

pozdrawiam,

spnk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam!

 

Chciałbym wymienić tłumik w swoim gsx 650 f, ponieważ oryginalna rurka średnio mi się podoba. Chciałbym prosić Was o radę co fajnie byłoby założyć. Mam do przeznaczenia około 1500 zł, ale oczywiście z uśmiechem kupiłbym coś tańszego. Dokładnie chodzi mi o coś, co fajnie brzmi i dobrze wyglądałoby do mojej maszyny. Motocykl jest z 2009 roku.

 

Zdjęcia: http://www.bikepics.com/members/michalaki/

 

jeżeli możecie podawajcie linki, bo naprawdę tyle tego jest, że nie wiem na co się zdecydować.

 

Pozdro i dzięki :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech ci edek przerobi zaoszczędzisz na stalowy oplot, twardsze sprężyny do przedniego zawieszenia i ci jeszcze pare zl zostanie :)

to odrazu niech zmniejszy średnice i go skróci :biggrin: :biggrin:

 

te tłumiki to wyglądaja jak pociski rakietowe :icon_razz:

 

straszny brzydal

 

 

straszna rzeźba :clap:

 

z tym akrapovicem to łączy go chyba tylko ta nalepka albo to jakiś model 94 :buttrock:

Edytowane przez jedrzej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszna rzeźba :clap:

 

z tym akrapovicem to łączy go chyba tylko ta nalepka albo to jakiś model 94 :buttrock:

Wyjasnij o co chodzi z ta rzezba bo nie rozumiem. Akrapovice (te starsze) wlasnie tak wygladaja.

Edytowane przez Limo

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...