Skocz do zawartości

COROCZNY XIII ZLOT ROCK BLUES i MOTOCYKLE


cubamen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja w łagowie zapłaciłem całe 22zł (pole namiotowe na dwie doby + motocykl) i także dobrze się bawiłem (zresztą podobnie jak co roku)

losowanie motocykla mnie nie interesowało bo pewnie był rozlosowany jeszcze przed zlotem :icon_razz:

parasolki pod restauracją i opłacone gołe panie też jakoś do mnie nie przemawiają

najlepsze koncerty i tak były w amfiteatrze i tam też była najlepsza zabawa

najśmieszniej dali się sfrajerować Ci, którzy zapłacili pełną wlotkę a miejsca na polach namiotowych dla nich zabrakło

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie dalem rady dojsc do amfiteatru - i zaluje!

Trasa parady -prawie jak dla motocykli terenowych.

A najlepszy numer jaki widzialem, to jak Policja stala na wylocie z Lagowa (sobota po paradzie) i kroili wszystkich na moto.

Ogölnie bylo dobrze.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem pierwszy raz, sa plusy i minusy... plusy to napewno miejsce, woda i pogoda. minusy to jeden nie za mily pan z organizatorow, brak czegokolwiek po za atmosfera za cene logowania, bo na poole namiotowe juz nie znalazlem miejsca, ogolnie impreze polecam ale wolalbym zaplacuc te 30zl wiecej i miec jadło na 3 dni koszulke i blache. z tego co mi wiadomo to ponad 30zl z ceny wjazdu byla przeznaczona na losowanie kawasaki, co nie wszytkim odpowiadalo... po za tym nie mam zastrzezen i napewno stawie sie w przszlym roku, ale czy wykupie wjazd to bede sie grubo zastaanawial

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my od 3 lat mamy taki patent, ze jestesmy na zlocie ale nie w srodku tylko bawimy sie na miescie. I jest niesamowicie. Nie bawi nas ani 70 zl praktycznie za nic ani 120 z piwem i jedzeniem ;)

 

co ciekawe w tamtym roku nie było tyle pał... w tym byla masakra, wszedzie policja. Normalnie masakra była. Nawet chcieli nam dac 200 zl za zaklucanie ciszy nocnej.... chorzy normalnie przecież to zlot to co mamy siedziec cicho?

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ciekawe w tamtym roku nie było tyle pał... w tym byla masakra, wszedzie policja. Normalnie masakra była.

No to była masakra z tymi pałami! Znajomi dostali po 100pln bo jechali bez kasków (była awaria sprzęta i szukali kogoś miejscowego). W sobotę słyszałem o trzech zabranych prawkach...

Nawet chcieli nam dac 200 zl za zaklucanie ciszy nocnej.... chorzy normalnie przecież to zlot to co mamy siedziec cicho?

Tak to jest jak się zlot odbywa w centrum miejscowości :biggrin: Ale dzięki temu bardzo specyficznie. Bo ile można siedzieć na zlotach specjalnie wydzielonych? :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnnie to moja pierwsza taka imrepoza gdzie nie było wyznaczonego wspolnego pola namiotowego i parkingu :) ale to raczej pozytywne :) w niedziele jedynie poszukiwalem policji ale nie znalazlem ;/ nie bylo alkomatu hehe

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...