Skocz do zawartości

bielizna termoaktywna z promocji w Rossmann


Rekomendowane odpowiedzi

jakieś 3-4 tyg temu w sieci Rossmann pojawiły się komplety bielizny termo produkowane przez Brubecka (znakomita profesjonalna bielizna). cena za komplet okazyjna. na opakowaniu jest znaczek informujący iż jest to również bielizna przeznaczona do jazdy na motocyklu. całość produkowana jest pod adresem zakładu marki Brubeck, której chyba nie trzeba przedstawiać. zakupiłem dla siebie i mojej sympatii - jestem zadowolony. w obu wypadkach wszystko się zgadza z tabelką rozmiarów na opakowaniu. krój i wzór bardzo zgrabnie podkreślają sylwetkę u panów jak również u pań. materiał bardzo przyjemny w dotyku i bezszwowy. praktycznie przestaje się go czuć po kilku minutach. sprawdziłem swój komplet na kilku zimowych wycieczkach po górkach i nie mogę narzekać. odprowadzał wilgoć bdb i chronił mnie przez cały dzień przed wychłodzeniem. na allegro można jeszcze coś wyrwać pod hasłem Webster (pod tą marką sprzedawany jest produkt). wg mnie w tej cenie chyba nic lepszego zwłaszcza że detaliczne ceny takich zestawów to zwykle pod 200 zł i wzwyż.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

ja też późno się o tym dowiedziałem :)

nie chcę być posądzony o kryptoreklamę ale wygrzebałem u nich kilka ostatnich kompletów i wystawiłem je na allegro więc jeśli jesteś zainteresowany to zapraszam - wpisz w wyszukiwarkę rossmann

zaznaczam, że wątek założyłem by poinformować o samej promocji :)

wysyłkę paczką pocztowa ekonomiczną albo poleconym puszczę Ci w cenie, pzdr ;)

Edytowane przez dymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie.....wie moze ktos gdzie jeszcze w Warszawie mozna dostac owa bielizne??? :notworthy:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sprawadze dzis czy jest jeszcze towar na alejach przy pl starynkiewicza :)

 

Bede wdzieczny za informacje :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj była promocja i była nawet gazetka online więc jeśli ta Pani ma takie wiarygodne informacje to pewnie na kolejną przyjdzie poczekać do przyszłego roku ;)

jak wspominałem to było jakieś 3-4 tyg. temu i sam znalazłem ostatnie sztuki więc z dostępnością może być problem ale polecam szukać :)

w razie czego moje zapasy wiszą na allegro - jak nie sprzedam zrobię z nich upominki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Piasecznie mieli ale nie mój rozmiar (M) - muszę urosnąć :wink:

 

Zulus Ty musisz urosnąć tak??A ja bym musialsie skurczyc.... :icon_mrgreen: Jakos nie lubie bardzo opinajacych ciuchow :icon_razz:

 

To jak z ta promocja??Byla?Jest?Bedzie??Bo juz nic nie rozumiem....a szukam na siebie 186cm wzrostu 90kg wagi wiec pewnei XL :lalag:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...