Skocz do zawartości

głuie pytanie


pcbr125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko chce wymienić tablice rejestracyjną bo mam strasznie pogiętą i przytarta a chce sprzedać moto i każdy średnio rozgarnięty domyśli się od czego ... No to tak ? można ? jeżeli tak to ile mnie to będzie kosztowało ?

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie do Twojego pytania.. to nie mam pojecia:).. ale jutro jade zarejestrowac swojego potffora:) zapytam:)

jednakowoz cieszy mnie to, ze wreszcie padlo glupie pytanie:) ale mogles sie bardziej postarac..

np. jak wyglada belzebub, ktory nie boi sie swieconej wody?.. czy cos?

hiihii..

z drugiej jednak strony czy glupie pytania istnieja?

 

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko chce wymienić tablice rejestracyjną bo mam strasznie pogiętą i przytarta a chce sprzedać moto i każdy średnio rozgarnięty domyśli się od czego ... No to tak ? można ? jeżeli tak to ile mnie to będzie kosztowało ?

pozdr

 

trzeba było steląz zamontować to by teraz płaczu nie było, albo umiejętniej hamulcem w pionie operować :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składasz wniosek w wydziale komunikacji o wydanie nowych tablic za 40zł + znaczki skarbowe. Czekasz dostajesz nowe tablice i dowód, idziesz do ubezpieczalni i przepisujesz OC na nowe numery.

 

 

Wymiana tablic rejestracyjnych

Zgodnie z art. 73 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. prawo o ruchu drogowym (tekst jednolity Dz. U. z 2005 roku, Nr 108, poz. 908 z późniejszymi zmianami); par. 12 ust. 3 oraz § 43 rozporządzenia MI z dnia 22 lipca 2002 r. w sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów (Dz. U. Nr 122, poz. 1123 z 2002 r. z późn. zm.), do wymiany tablic rejestracyjnych trzeba wypełnić wniosek o wydanie nowych lub wtórnika tablicy (tablic) rejestracyjnych z tytułu zniszczenia oraz załączyć poprzednie tablice rejestracyjne, dowód rejestracyjny, aktualna umowa ubezpieczenia OC, kartę pojazdu - jeśli była wydana. Opłaty pobierane są w takiej samej wysokości jak w przypadku utraty bądź kradzieży tablic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składasz wniosek w wydziale komunikacji o wydanie nowych tablic za 40zł + znaczki skarbowe. Czekasz dostajesz nowe tablice i dowód, idziesz do ubezpieczalni i przepisujesz OC na nowe numery.

Po co ma spisywac nowa umowe OC skoro dostaje wtorknik tablicy? Czyli ten sam numer rejestracyjny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...