Skocz do zawartości

wolna guma, 12 o clock


ReBeLlion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam od 3 lat zamiast jezdzic normalnie na 2 kolach jezdze prawie zawsze gdzie to mozliwe na gumie..szybkie juz opanowalem w kazdej pozycji po high hair whellie itp. rok temu zaczelem wolniej gumowac. wychodzi mi piknie z miejsca ale pozniej nabieram za duzo predkosci 30, 40 km/h, wiadomo doswiadczony stunter i tak by wykorzystal standard zeby dojsc maximum wolnej predkosci, ale jaka mi poradzicie zebate (ilosc zebow z tylu) do wolnych?? pozdro freestyle`owcy i oczywiscie wszyscy dwusladowcy :buttrock: :buttrock: :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez ReBeLlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcesz moto całkiem na psa? czy tylko zeby lapiej sie na gumie latało, jak tylko na gumie te przód -1 tył +3 a jak na psa to same zębatki to za mało

 

 

na psa. wiem ze to nie wszystko stelaz, klatka w budowie, smok i odma do przerobienia, tylnego hebla w klamie narazie nie bede robil wiec sie pytam tylko ile zebow wiecej :buttrock: nie jestem zeby ktos pomyslal jakims glupim swiezakiem ktory obejrzal pare filmow i sie napalil, poprostu na standardzie sobie poradzilem niezle, i che jezdzic o polke wyzej. pozdro

Edytowane przez ReBeLlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że zębatka 56 wystarczy.

 

i to mi sie podoba krotkie pytanie krotka odpowiedz, ale czy to sie dobrze sprawi "56" czy jednak wiecej czy mniej albo cos kolo tego;) bo dzieki tym wypowiedzia zamowie sobie i dlastego wazne sa opinie wielu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przygotowujesz typowego psa i zamierzaś śmigać nim niemal wyłącznie po miejscówkach to coś w okolicy 55 ząbków załatwi sprawe. Dalej będziesz miał przywoity V-max na poziomie 200km/h więc i do miasta da sie wyskoczyć. Jednoczesnie motorek bedzie miał już naprawde sporo jadu i szarpnięcie go na gume na siedząco nawet na piątce to pikuś...

 

Jeśli jednak preferujesz streetfighting i większość czasu spędzasz na mieście a tylko raz na jakiś czas bawisz sie na miejscówkach to ja bym nie zakładał więcej niż 46-50 zębów(przy założeniu że przód zostawisz seryjny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smoka przerobie ale jak przerobic odme, jakos sobie poradze.. tak wlasnie zamowilem 52 zabki a jak cos to mozna wymienic dokladnie.. z tylu hb spoko bez problemu szukam pompki sprzegla na allegro nikle sprawy, no i nie wiem jak kupie oplot z metra gdzie zacisnac, ale od tego jest archiwum dzie

ki wielkie za odpowiedzi :buttrock: :buttrock:

Edytowane przez ReBeLlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oplot z metra to końcówki dokupisz z zakrzywieniem jakie chcesz i skręcane, więc sam sobie to zrobisz. Sprawdzają się te przewody.Używam drugi sezon.Ja kupiłem je na motobazarze.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz oplot z metra to końcówki dokupisz z zakrzywieniem jakie chcesz i skręcane, więc sam sobie to zrobisz. Sprawdzają się te przewody.Używam drugi sezon.Ja kupiłem je na motobazarze.

 

dzieki Monter75 tak tez myslalem bo widzialem koncowki z takim wpustem jak np elementy do wezy ogrodowych itp czyli stozek z nacieciami pod katem. myslalem ze to sie nie sprawdza ale jak mowisz ze daje rade to nie ma sie co zastanawiac. Pozdro wielkie :crossy:

Edytowane przez ReBeLlion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...