Skocz do zawartości

Częstochowa- rozpoczęcie sezonu, kto jedzie??


drex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Tempo turystyczne" -możecie sprecyzować ? :wink:

hm... zdarza się ,że w jedną stronę bywa "turystyczne" a z powrotem... 1janbo pamiętasz??? :crossy: :biggrin:

...i jeszcze MNIE! Pinokio nazwał! :wink:

Edytowane przez Gineczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zdarza się ,że w jedną stronę bywa "turystyczne" a z powrotem... 1janbo pamiętasz??? :crossy: :biggrin: ...i jeszcze MNIE! Pinokio nazwał! :wink:

 

Moment.

1. dałaś radę (byłem pod wrażeniem) :crossy: :clap:

2. czekałem? :icon_twisted:

3. "turystycznie" było całkiem znośnie, prawda?

4. "Pinokiem" oberwałaś za co inne, to się nie liczy :icon_mrgreen:

4. qrka, przeleciałbym się tam i nazad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment.

1. dałaś radę (byłem pod wrażeniem) :crossy: :clap:

2. czekałem? :icon_twisted:

3. "turystycznie" było całkiem znośnie, prawda?

4. "Pinokiem" oberwałaś za co inne, to się nie liczy :icon_mrgreen:

4. qrka, przeleciałbym się tam i nazad...

 

1 uuu dziękuję

2Tak ,tak ...czekałeś :biggrin:

Nawet Lemon był "zaniepokojony" :wink:

3 było było...

4 niech to tajemnicą pozostanie :biggrin: ale ...nie oszukiwałam!!!! powtarzam nie oszukiwałam!!!

5 jestem za :crossy:

:lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze troche czasu do rozpoczęcia na Jasnej Górze ale pewnie znajdzie się kilku kolegów jak w zeszłym sezonie i polecimy razem :) oczywiscie z Poznania tudzież okolic

 

 

Ja oczywiście lece :) już sie doczekać niemoge!!!!!!!!!!! ale na 100% lece na pogode nie patrze! :) bo warto pomęczyć sie te 300 km!!!!!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm tempo turystyczne ? :biggrin:

dam rade na pierwszym biegu czy będę musiał zapiąć dwójkę ??? :biggrin: :biggrin:

 

To cebry mają dwójkę??? :eek: :eek: :eek: nie gubisz się z tyloma biegami? :icon_razz:

:)

tempo turystyczne to znaczy że DO około 110/120km/h jeśli się da. raczej nie przekraczamy tej granicy.

Jeden z naszych pojazdów z racji gabarytów musi wyprzedzać jak zwykły samochód, więc odpada jazda na "wariata" miedzy samochodami :)

W połowie drogi przerwa na obiad w jednym z przydrożnych barów.

Nikogo nie zmuszam :icon_rolleyes:

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cebry mają dwójkę??? :eek: nie gubisz się z tyloma biegami?

:)

tempo turystyczne to znaczy że DO około 110/120km/h jeśli się da. raczej nie przekraczamy tej granicy.

Jeden z naszych pojazdów z racji gabarytów musi wyprzedzać jak zwykły samochód, więc odpada jazda na "wariata" miedzy samochodami :)

W połowie drogi przerwa na obiad w jednym z przydrożnych barów.

Nikogo nie zmuszam :icon_rolleyes:

Pozdrawiam

ha ha ha niektóre mają NAWET trojkę :):) ( a wybrane modele jeszcze więcej) :icon_razz:

to co napisałem na temat tempa turystycznego odnosiło się raczej do "rozmowy" 1janbo i Gineczki :biggrin:

ja tez wybieram się do Częstochowy i jeśli do tego czasu uda mi się znaleźć/kupić jakiegoś dużego turystyka to mogę jechać nawet i 90 ale niestety na sporcie takie tempo odpada bo mimo najszczerszych chęci chyba by mi ręce odpadły co wcale nie oznacza że nie można spotkać się "gdzieśtam" po drodze czy na miejscu :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ha ha ha niektóre mają NAWET trojkę :):) ( a wybrane modele jeszcze więcej) :icon_razz:

to co napisałem na temat tempa turystycznego odnosiło się raczej do "rozmowy" 1janbo i Gineczki :biggrin:

 

Killer jeśli nie chcesz w Częstochowie mieć spuszczonego ;oleju, powietrza i wykręconej świecy ( w tym jestem dobra!!!) :biggrin:

...radzę po koleżeńsku po prostu milcz!!! :icon_mrgreen:

a i jeszcze okulistę naślę! :flesje:

pzdr. :wink: i do zobaczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zapowiada sie dobrze, ciekawe ilu przestraszy pogoda jak w zeszłym roku :) tak czy siak jedziemy, na wlocie do Czestochowy pewnie zaliczymy Mc Donalda i znówu te zaje..... widoki...dziesiąti sprzętów na parkingach i stacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...