Skocz do zawartości

Honda CBR 600 F2 94'.


Trauma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież Ty też nie siadłeś na moto i odrazu wszystko ogarnąłeś...

Być może objechałby mnie na zakręcie , ale za to na prostej... :banghead: (taki żart xd)

 

Popadasz w skrajności kolego... 40 osób na torze...

 

 

A Ty od zawsze miałeś prawko i doświadczenie? i raczej nikt nie życzył Ci ,żeby Cię ktoś złapał... i ja też nie życze...

 

Swoimi wypowiedziami wprowadzasz podziały na motocyklistów lepszych i gorszych... A wszyscy są równi i mają takie samo prawo do jazdy...

 

 

Pozdro.

 

 

AD. 1 nie odrazu ale nie zaczynałem od 600 czy litra

 

AD. 2 na torze lublin jaj jest ustawka to zawsze grupa liczy ok 40 moto, i zdarza sie że wszyscy jada w jednym czasie więc jak nie byłeś to nie wnioskuj.

 

AD. 3 Nie odrazu, ale nie uczyłem się na CBR tylko skuterze, MZ, WSK, GS, GPX i innych.

 

AD. 4 Równi może są ale nie wszyscy moją umiejętności panowania nad dużą mocą, a prawo mam nadzieje szybko zmienią przykładem z innych krajów europejskich.

 

powtórze sie...

 

a ilu doświadczonych kierowców powoduje wypadki?

Często gubi ich rutyna i to doświadczenie... przejechane km... uważają ,że mogą pozowlić sobie na "więcej"... i często kończy się tragicznie...

 

wiem,że te przejechane km dają możliwość przewidywania sytuacji itp. Ale nie wszystko da się przewidzieć...

 

Ja chce po prostu zbierać to doświadczenie i mam do tego prawo... Będe miał prawko kat. A. I mam możliwość doboru sprzętu jakiego ze chce i nie możecie mi tego zabronić...

 

Wiem że 90% uważa jak tylko odbiore prawko to będzie zapier**lanie... ale nie można wszystkich traktować tak samo i z góry potępiać...

 

Kończy się i dla doświadczonych ale prawdopodobieństwo wypadku niedaświadczonego kierowcy na motocyklu o mocy 150 km i iwecej rośnie wielokrotnie.

 

 

Może kiedyś przejdzie Ci okres buntu i kiedyś coś zrozumiesz, byle by nie było za późno.

 

Kupuj se co chcesz i rozbijaj się czym chcesz to Twoja kasa i twoje życie nikt Ci tego nie zabroni, byle byś tylko sobie krzywdę zrobił własną głupotą a nie innym.

 

Pozdro

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby giełda a taka dyskusja

 

dajcie Traumie spokój

 

niech se kupi i hajke i zx12r i nawet yamahe M1 (ukłon w stronę Valentino)

 

byle by innych nie zabił, a że sam może to co?? bedzie niż demograficzny?? a ilu to juz przeceniło swoje umiejętności??

tu nie ma co sie upierać, chce niech kupuje....

 

ja też zaczęłem od 600 i teraz przyznam że popełniłem błąd (ale juz mojej smerfetki nie oddam nikomu) bo żeby dobrze ogarniać sprzęty pow 100KM pierwsze trzeba ogarniać i te po 50KM

 

pozdrowieni

 

"słodkiego, miłego życia....."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie mówicie o tych którzy zaczeli od litra czy 600 i są świetnymi kierowcami?

Łatwiej jest podać przykład negatywny...

 

Nie zamierzam ani się zabić... a Tym bardziej kogoś...

 

traktujecie z góry wszystkich tak samo... 17 lat to co? Musi być równoznaczne z zabójca na ulicy?

 

Zdecydowanie nie...

 

Nie zaczynam od 600... bo miałem wcześniej NSR-ke...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo żeby dobrze ogarniać sprzęty pow 100KM pierwsze trzeba ogarniać i te po 50KM

 

Na tym proponuję zakończyć dyskusję z młodym buntownikiem z masą "rozsądku".

 

Dalsze uświadamianie nie ma sensu, i nie to jest przedmiotem tematu.

 

a też zaczęłem od 600 i teraz przyznam że popełniłem błąd

 

Jak mówią "mądry polak po szkodzie" i widać Trauma też chce się o tym przekonać. Twoja wola.

 

Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek:

 

 

Enzo... po co Ci motocykl ? bo tak czytam Twoje kazania i nie uwierze, ze jestes w stanie przełamać TRAUMAtyczny strach przed wsiadaniem na moto...

 

 

:biggrin: :lalag:

 

p.s.

tak jak ktos wspominal - to dzial gielda... i jak narazie tylko ja napisalem cos w temacie :icon_rolleyes:

mam nadzieje, ze doceniacie to ! :clap: :rolleyes:

(co prawda nie w tym poscie - ale zawsze :flesje: )

Edytowane przez marciow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek:

Enzo... po co Ci motocykl ? bo tak czytam Twoje kazania i nie uwierze, ze jestes w stanie przełamać TRAUMAtyczny strach przed wsiadaniem na moto...

:biggrin: :lalag:

 

p.s.

tak jak ktos wspominal - to dzial gielda... i jak narazie tylko ja napisalem cos w temacie :icon_rolleyes:

(co prawda nie w tym poscie - ale zawsze :flesje: )

:clap: :notworthy:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh czy ja dobrze kojarze ze w jakims temacie Trauma pytał jak rozgrzac opony ? :D

 

kup se ku**a hayabuse, co sie bedziesz pier***ił

 

marna prowokacja bo nie sadze ze jesteś takim deklem, ale jeżeli nie prowokacja to zwracam honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie tylko ciesze ze w wieku 17 lat nie mialem takiej mozliwosci ani nawet nie wpadl mi do glowy pomysl zeby kupowac duzy motocykl :bigrazz: Z drugiej strony zaluje ze nie mialem wtedy nawet glupiej WSKi :icon_mrgreen:

 

A Ty Trauma dobrze sie zastanow czy chcesz miec z jazdy przyjemnosc czy chcesz za wszelka cene pokazac wszystkim znajomym jaki jestes zajebisty a potem bedziesz albo jezdzil jak p...a albo co chwila skrecal owiewki na druty po kazdej wywrotce. No i spytaj szczerze sam siebie czy bedziesz umial sie opanowac przed popisywaniem sie i sprawdzaniem jak zapie**ala taka ilosc koni mechanicznych w motocyklu. A potem kupuj co chcesz bo wybor nalezy do Ciebie. Dla mnie jako innego uczestnika ruchu, ktory moze cie spotkac na dobra sprawe nie stanowisz wiekszego zagrozenia na litrze niz na 600. W obu przypadkach przypuszczam ze mam powod do obaw biorac pod uwage ze nie masz nawet jeszcze prawka. Wiec nie ma nawet co pytac o doswiadczenie.

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytam to co powyzej i zal mnie sciska......typowo polskie zachowania...........zal:(

Jestesmy motocyklistami.jedni sa bardziej obeznani drudzy mnie ale to nie zmienia faktu ze jestesmy motocyklistami.........panowie troche luzu do zycia.....chce niech ma....pozdrawiam wszystkich cbr f4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie mówicie o tych którzy zaczeli od litra czy 600 i są świetnymi kierowcami?

Łatwiej jest podać przykład negatywny...

 

Nie zamierzam ani się zabić... a Tym bardziej kogoś...

 

traktujecie z góry wszystkich tak samo... 17 lat to co? Musi być równoznaczne z zabójca na ulicy?

 

Zdecydowanie nie...

 

Nie zaczynam od 600... bo miałem wcześniej NSR-ke...

 

Pozdro.

 

miałem 17 lat i wiem jak dzieciaki w tym wieku mają najebane we łbach.

Sam zaczynałem od cb450 i zdazyło mi się mieć kilka niezbyt przyjemnych lądowań na glebie.

 

 

Odpowiedź mi na jedno pytanie.

Potrafisz zrobić na cbr 600 ósemkę na palcu manewrowym albo slalom ?

 

Czy twoi rodzice też maja tak nierowno pod sufitem że Ci pozwalają kupić takiego zapierdalacza ?

Chyba że Cie wychowują bezstresowo i kupują wszystko co się synkowi zamarzy ????

 

Jedna prośba, jak chcesz się zabić to wybierz jakieś odludne miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko po struny się zgłosze...

 

Nie nie jestem rozwydrzonym 17-latkiem co mu rodzice kupują czego dusza zapragnie...

Sam zarabiam na moto i dlatego szanuje... I nie zamierzam się rozje**ć...

Całe szczęscie ,że nie możecie mi zabronić kupna motocykla bo pewnie do 20 lat jeździłbym RS 50.

 

Nie wiem dlaczego nagle takie podziały między motocyklistami... Chce zrealizować swoje marzenie i do tego będe dążył...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem Rometa Ogara... jeździł całe 2 tygodnie ... potem dobrze się go pchało lekki ;)

 

Przyszła kolej na pierwszą konstrukcję japońską mianowicie NSR 125 89'. Wiele miłych wspomnień jak i pierwsze gleby ;)

 

A od sierpnia 08' kolejna japońska konstrukcja CBR 600 F2 94' ;].

 

 

Wiecej nie bede wklejal.

 

"Kiedy z Bladym znajdziemy sie na zakrecie....co z nami bedzie??Gdy rozpedzimy sie niebezpiecznie co z nami bedzie?"

 

Taka piosenka na poprawe humoru :icon_mrgreen:

Oj nie moglem sie powstrzymac :icon_twisted:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...