Skocz do zawartości

a ja zdałem C kat.


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż, w sumie nie powinienem bo

a) to forum motocyklistów

b) zdałem za drugim razem

c) nie ma się czym chwalić

 

ale teraz będę sobie Manem popierniczał do szkoły :D :D

 

 

pozdro dla wszystkich Wilków, do zobaczenia na trasie hehe :)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow gratki gościu

po maturce zaczynam zabawę z kat. C

 

a + E będziesz robił??

 

 

A i C+E będę robił pewnie w lipcu po już mam wystarczająco stresu zwiazanego z matura, egz zawodowym i końcem szkoły, na wszystko przyjdzie czas :]

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora: Ja mam już to wszystko za sobą mianowicie: matura , egzamin zawodowy, prawko A B C :bigrazz: i wszystko zdane za pierwszym razem :cool: aktualnie w trakcie kursu C+E :icon_biggrin:

 

Jak zdałeś Na C to rób kurs na przewóz rzeczy bo od września cena takiego kursu będzie wynosić 8700 PLN jak na przewóz osób już aktualnie taką cenę wprowadzili, dla mnie paranoja :banghead: kierowców już nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że cena kursów na ciężarówki ma skutecznie odstraszyć młodych od pracy jako kierowca zawodowy. Trudno się dziwić w czasie kryzysu, gdy samochodów więcej niż towarów do przewiezienia. No, ale nie zaśmiecajmy koledze tematu. Serdeczne gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!!! Ja 3 lata temu zdałem na C. Potem zrobiłem C+E. I... z rozpędu udałem się na kurs D. jak szaleć to szaleć :) Teraz mam wszystko z tyłu podbite :biggrin:

Zawodowo nie wykorzystuję tych uprawnien ale... fajnie to wygląda a wielkie pojazdy od zawsze kochałem.

Tylko czasem jak rano na kacu zastanawiam sie czy wsiąść za kółko czy nie to żal na myśl o utracie wszystkiego dobrze przekonuje żeby jednak nie wsiadać :biggrin:

a mam takie pytanie:

nie wie ktoś, czy jak np. zdobędę 28 pkt na moto, odbiorą mi prawko i skierują na egam to czy tracę całość czy zdaję tylko na A???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabiorą na wszystko raczej, liczą się pkt a nie ile zdobyłeś na poszczególnej kategorii . W innym wypadku to przypuśćmy tak : 20 pkt na jazdę na kat A (oczywiście nieprzepisową) 20 pkt za B , 20 pkt za C , 20 pkt za C+E i 20 pkt za D. Byłoby to absurdem zdobyłbyś 100 pkt a prawa jazdy byś nie utracił :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a mam takie pytanie:

nie wie ktoś, czy jak np. zdobędę 28 pkt na moto, odbiorą mi prawko i skierują na egam to czy tracę całość czy zdaję tylko na A???

To zależy od policjanta, tak więc lepiej kulturalnie wtedy. Wiadomośc taką uzyskałem od policjanta egzaminującego w WORDZIE we Wrocławiu.

 

Katsumoto gratulacje, witaj w gronie cięzarówkowców :)

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...