Skocz do zawartości

WYDECH FZ1


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr Celej

Mam Leo Vince w skuterze. Tłumik jest naprawdę fajny, skuter chodzi jakby miał pojemność większą ze dwa razy. Na mieście mnie słychać, samochodu się rozjeżdząją - "loud pipes save lives"

 

Do FZ1 bardziej pasuje Akrapovic w moim odczuciu :)

Edytowane przez Piotr Celej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie MIVV. bardzo porządna produkcja. kilku osobom montowalismy i jest na prawde porządnie. jakość wykoniania, spasowanie no i dźwięk. W tej kasie dla mnie top1

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Piotr Celej

Ostatecznie zdecydowałem się na karbonowego Akrapovicia ;)

 

Szokuje waga, która jest bardzo niska oraz jakość wykonania - wg mnie bardzo dobra. Tłumik kupiłem u naszego kolegi forumowego legut7 i zdecydowanie mogę polecić jego sklep internetowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz arrowa. mialem go w bladym, mam w speedzie i gada rewelacyjnie.

Zresztą więcej niż połowa zawodnikow w SBK jeżdzi na arrow, co chyba dużo mówi

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Arrow to klasa. Sam na ten moment gdybym miał kupić komin to celowałabym pewnie w Yoshi albo właśnie Aro. O Akrapović'u na forum napisałem wiele i konkretnie rzecz ujmując nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że Akrapy są porządnie wykonane :icon_rolleyes: Ja już nigdy więcej wydechu od Akrapa nie kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Celej

No Arrow to klasa. Sam na ten moment gdybym miał kupić komin to celowałabym pewnie w Yoshi albo właśnie Aro. O Akrapović'u na forum napisałem wiele i konkretnie rzecz ujmując nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że Akrapy są porządnie wykonane :icon_rolleyes: Ja już nigdy więcej wydechu od Akrapa nie kupię.

 

W moim odczuciu wydech, który otrzymałem jest naprawdę bardzo fajnie zrobiony. Może akurat Tobie trafił się słaby egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu wydech, który otrzymałem jest naprawdę bardzo fajnie zrobiony. Może akurat Tobie trafił się słaby egzemplarz?

 

Sam już nie wiem. Być może tak było. Ale skoro kupując od przedstawiciela marki, płacąc 2 tysiące złotych i nie dostając w zamian na prawdę nic specjalnego mogę chyba trochę ponarzekać? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako Autoryzowany dealer Akrapovica, który sprzedał tych kominów trochę, jestem bardzo zdziwiony Vector Twoimi odczuciami. Nie znam nikogo oprócz Ciebie, kto narzekałby na jakość ich wykonania:)

Edytowane przez legut7

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako Autoryzowany dealer Akrapovica, który sprzedał tych kominów trochę, jestem bardzo zdziwiony Vector Twoimi odczuciami. Nie znam nikogo oprócz Ciebie, kto narzekałby na jakość ich wykonania:)

 

Próbujesz podważyć moją opinię? Podesłać zdjęcia? Czy może wysłać wydech do domu, abyś mógł pomacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam Twojej opinii, tylko uważam, że musiałeś mieć zwyczajnego pecha, że taki produkt dostałeś. Tak jak pisałem, nikomu innemu się to nie zdarzyło!

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podważam Twojej opinii, tylko uważam, że musiałeś mieć zwyczajnego pecha, że taki produkt dostałeś. Tak jak pisałem, nikomu innemu się to nie zdarzyło!

 

I tak jak napisałem wcześniej, być może masz rację. Nawet sprawdzałem oryginalność i kod ewidentnie wytłoczony był, na domiar, paczkę dostałem bezpośrednio ze Słowacji, jedynie przekierowaną przez PL dystrybutora.

 

Ziomal w 636 miał komin Akrapa, zrobił na nim w dwa sezony około 16 tys. i co? Zaczęła się odklejać tym razem tabliczka z logiem... :icon_rolleyes:

 

W Arrow są przynajmniej przynitowane :bigrazz:

 

Jestem zrażony do marki. Wsio. EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...