Skocz do zawartości

Cruiser, chopper z Warszawy i okolic


Jeżyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13-15 lutego 2009 jest Ogólnopolska Wystawa Motocykli ale ten powód nie powinien nam pokrzyżować planów na wspólną przejażdżkę bo wystawę można zobaczyć 13 i 14 lutego :).....chyba, że nas przymrozi :banghead:

Myślmy pozytywnie - może będzie już na tyle wiosna, że wystawę na moto da się zaliczyć? :buttrock:

to tak, żeby nie było, że te 860km w niedzielę tak bez żadnej rozgrzewki.... :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa-Ustka-Warszawa (1100 km) jednego dnia .............. tylko dla twardzieli :biggrin:

 

Wchodzę w to :lalag:

 

Ty, no ja w tym roku śmigałem pod koniec Grudnia ..... ale nie na swoim i na obczyźnie, więc sie nie liczy :biggrin:

 

 

No ja parę dni temu latałem na Ducati 848 w Kenii :biggrin: , też się nie liczy?

 

3 kółka po garażu na 1-ce, ale nie płaczę. Zrobiłem sobie zimowe zajęcie kupując quada, polecam bo zabawa zajebista.

 

Jeżyk, jest czas na rekreację i czas na zapierdalanko.

Czasem się do Was dołączę, ale sam.

Marta stwierdziła, że więcej emocji od latania z rutututniami dostarczy jej wycieczka autokarem do Częstochowy.... :bigrazz:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżyk jeśli przygarniecie kolege na "plastikowym jajku" ktory bardziej od predkosci ceni sobie widoki i ktory chetnie spokojnie polata gdzies w grupie to chetnie sie przylaczam :smile:

 

Tango moze zaswiadczyc ze jestem spokojnym moto-turysta(Motomikolajowalismy razem...)

 

P.S

Tango dobry wywiad dla telewizji dales....prawie jak rzecznik prasowy polskiej braci motocyklowej :icon_razz: :lalag:

 

 

O tak, moge potwierdzic - kolega jest bardzo spokojnym moto-turysta. Hmm tyle, ze moze to pod wplywem stroju mikolajowego ;)

 

Hehe dzieki :) No ja tylko przedstawilem swoje zdanie o :crossy: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z długoterminowej prognozy pogody wynika, że 15 lutego będzie mroźno i śnieżnie .

Jeśli przewidywania się nie zmienią to trzeba będzie przesunąć przejażdżkę na późniejszy termin.

Może o tydzień lub nawet dwa :(

 

Ale z tej samej prognozy (pogodynka ) wynika również, że 8 lutego ma być słonecznie i ciepło (6 stopni C)

To może przyspieszymy o tydzień ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem sól i troska o stan chromów motocykla, ale jak słyszę dywagacje na temat temperatur, to wstyd mi jak patrzę na śmigających okrągły rok skuterowców - dostawców pizzy. To są prawdziwi motocykliści :icon_razz: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]dostawców pizzy. To są prawdziwi motocykliści :icon_razz: :cool:

 

Praca nie wybiera :icon_mrgreen:

Ty jakbys mial taka prace tez byc jezdzil w KAZDA pogode :buttrock:

Poza tym ..... zasiag do rozwozu piccy masz 10-15 km nie wiecej.

Jedziesz 40 km/h i to wszystko

A wyobrazasz sobie rozwozic picce armatura ?? :crossy: :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pogoda na 8-go lutego się nie zmieni to proponuje lekką rozgrzewkę przed sezonem:

 

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d...36,2.609253&z=9

 

Za Makowem Mazowieckim możemy się zatrzymać w gospodzie "Pazibroda" na obiad (wyśmienita kuchnia-polecam).

 

Trasa moim zdaniem ciekawa i w sam raz na tę porę

 

Zbiórka o godz.10 przy Torwarze, wyruszamy 10,15

 

Powrót ok. godz. 17

 

 

http://www.gospoda-pazibroda.pl/kontakt.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...