Skocz do zawartości

Spodnie enduro na sportowy motor


Rekomendowane odpowiedzi

Ja śmigam na szosowym enduro w ślicznym niebieskim stroju enduro :D

 

Fajnie się wyróżnia :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...de780188d1.html

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Poczekaj aż wsiądzesz na mocniejszy motocykl :icon_mrgreen: Odechce Ci się tych bluzeczek :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel jak kupił Suzuki DRZ SM też myślał, ze polata w ciuchach enduro, ale szybko kupił normalną kurtkę motocyklową:) bo o ile w ciepły letni dzień jest ok, to w nocy piźd*i ;)

Edytowane przez kr69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała sprawa polega na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć spodni o tak ciekawej grafice jak właśnie te, a które byłyby dedykowane typowo na sporta. Dlatego zastanawiam się właśnie nad spodniami enduro.

Sugeruję żebyś się zainteresował ofertą firmy STR (Halvarssons). Mam sporo ubrań motocyklowych tej firmy i myślę, że wybierzesz sobie z ich oferty spodnie o ciekawym wzorze. Jedyne co może odstraszyć to cena (ochraniacze na kolana i biodrowe trzeba zakupić oddzielnie).

 

pozdrawiam,

E'

 

Co ślepemu po oczach - widzę, że spodnie już kupiłeś...

Edytowane przez EARL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janus - wszystko co ma ochraniacze jest lepsze od czegoś co nie ma ochraniaczy ;)

 

Same protektory to nie wszystko

 

Ja tam bym się nie przejmował, czy pasuje. Osobiście jeżdżę na moim szosowym moto w stroju enduro i mam gdzieś co inni o tym sądzą. Ważna jest wygoda i dobre samopoczucie.

 

Jezdzj dalej,i obys nie poczul skutkow na wlasnej skorze.

 

No slidery to podstawa -prawda Ray ?

Tylko pilnik powinni dawac do kompletu :P

 

E, tam pilnik, prawdziwy sportowiec uzywa flex'u :icon_mrgreen:

 

Jak będziesz latał z 2 z przodu to zobaczysz co się dzieje z tak luźnym krojem spodni.

 

Mozna kupic dopasowane ale nie o to tu chodzi.

 

Radzlbym zastanowic sie i sprawdzic, Z JAKIEGO MATERIALU SA WYKONANE ciuchy Cross / Enduro.

 

Porownujac moze dojdziecie do tego, co moze sie stac przy szlifie. O ile bawelnianne nitki " pieknie " daje wyciagnac sie hirurgiczna pinceta :icon_mrgreen: o tyle stopiony przy szlifie ( tarciu ) material trzeba zrywac lub ciac ( razem ze skora ).

 

No ale prawdziwy twardy motocyklista znosi przeciez takie procedury bez znieczulenia i z usmiechem na ustach - myle sie ?

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj aż wsiądzesz na mocniejszy motocykl :icon_mrgreen: Odechce Ci się tych bluzeczek :icon_mrgreen:

 

 

:icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Myślę, że następczynią będzie TDM 900 xD :icon_razz:

 

(...) Ale to jeszcze nie teraz ... Najpierw muszę samochód kupić ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktos wymyślił ubrania do jazdy szosowej i oddzielnie do jazdy terenowej to po co kombinować ??

 

Chyba tego nie rozumiem.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...