Skocz do zawartości

POTRZEBNA RADA


Dacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam pytanie pojawiła sie na allegro maszyna która mnie interesuje

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=522272241 ,

 

Koniecznie chcę podjechać ja oglądnąć na co zwracać szczególną uwagę przy tym modelu ??

 

 

Czy koledzy z Wrocławia są w stanie jak juz ją kupie rzucić na ten motorek swoim wzrokiem i ocenić czy dałem plamę ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu motorach należy zwrócić uwage na plastyki.A jest tam ich bardzo dużo.Nawet mała przewrotka to się ich duzo łamie.Następna sprawa to silnik,w sumie bezproblemowy ale do naprawy bardzo ciężki.Lepiej jedż go oglądać z kimś kto się zna,bo jak dasz plamę to bedzie trochę za pózno.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tego typu motorach należy zwrócić uwage na plastyki.A jest tam ich bardzo dużo.Nawet mała przewrotka to się ich duzo łamie.Następna sprawa to silnik,w sumie bezproblemowy ale do naprawy bardzo ciężki.Lepiej jedż go oglądać z kimś kto się zna,bo jak dasz plamę to bedzie trochę za pózno.

 

 

No Niestety nie znam nikogo z Wrocławia kto zna akurat ten model .

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ventura to obudowana Yamaha Royal Star.A takich kilka jest we Wrocławiu.Dobrze poszukaj a napewno znajdziesz kogoś,choćby na tym forum.Przeczytaj dział http://forum.motocyklistow.pl/Posiadacze-m...sie-t77958.html .

Edytowane przez piter 1600

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc poszukaj informacji o dobrym mechaniku (w dziale warsztatów/ salonów). gość weźmie stówkę czy dwie za oględziny sprzętu, ale dzięki temu będziesz pewniejszy zakupu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc poszukaj informacji o dobrym mechaniku (w dziale warsztatów/ salonów). gość weźmie stówkę czy dwie za oględziny sprzętu, ale dzięki temu będziesz pewniejszy zakupu

jsz

 

 

Dzięki za wskazówki może uda się kogoś namówić na wyjazd .

 

 

Pozdrawiam Dacor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszytkim oslona na lampe jest chromowana a tutaj ktos ja pomalowal lakierem 9pewnie ze wzgledow oszczednosciowych. Sugeruje to ze co nie halo bylo z przodem -lzej lub bardziej al enie halo. Drobiazg - brak gumy napodescie pasazera z lewej strony. posprawdzaj gmole przod i tyl - obtarcia i zgiecie powiedza czy to byla gleba parkingowa czy cos wiecej. No i oczywiscie plastiki. moim zdanie 99% Ventur ma je w jakis tam sposob naprawiane. Jezeli sa dobrze zrobione to ok ale to od razu bedzie widac. To takie pierwsze uwagi mimo niesotrych zdjec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Witaj Dacor. Od Twojego posta upłynął rok :) ale gdybyś był jeszcze zainteresowany tematem rady na temat kupna Ventury to daj znać. Pozdrawiam

 

TO PANOWIE NA CO JESZCZE ZWRÓCIĆ UWAGE PRZY VENTURZE 83r ...

 

 

PILNIE A NAWET BARDZO PILNIE POTRZEBUJE KONTAKTU ZADZWOŃ DO MNIE ODDZWONIE

500 800 943

lub gg 2743767

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj Dabi23. Sorki za brak kontaktu - długi wyjazd i odciąłem się od cywilizacji. Gratulacje przesyłam bo zdecydowałaś się na Venture 83. Niestety nie posłużę Ci radą bo śmigam inną wersją "ventki" (rocznik 98) która na inne parametry techniczne, i nie chciałbym wprowadzać Cię w błąd. Ze swoim moto spędziłem dużo czasu i zaglądnąłem mu tu i ówdzie. Modelu Ventury z roku 83 nie znam a to inne moto. Do zobaczenia Dabi23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witaj Dabi23. Sorki za brak kontaktu - długi wyjazd i odciąłem się od cywilizacji. Gratulacje przesyłam bo zdecydowałaś się na Venture 83. Niestety nie posłużę Ci radą bo śmigam inną wersją "ventki" (rocznik 98) która na inne parametry techniczne, i nie chciałbym wprowadzać Cię w błąd. Ze swoim moto spędziłem dużo czasu i zaglądnąłem mu tu i ówdzie. Modelu Ventury z roku 83 nie znam a to inne moto. Do zobaczenia Dabi23

 

 

heyka :) ja też dopiero teraz wszedłem na forum... bo teraz odrobinkę mogę udzielić ja informacji co do stary roczników venturek hehe ;) co prawda pojeździłem dopiero miesiąc haha xD ale co za frajda i w miare możliwości szybko nabrałem doświadczenia żeby móc wyjechać za 3 skrzyżowanie od mojego garażu :) hehe szybko nabrałem wczucia do niej, przez ten jej ciężar trzeba każdy swój ruch przed wykonaniem dobrze przemyśleć he źle postawisz noge i leżysz :) ale to łatwo i szybko można wyczuć. Sprzęt jest naprawde WYPAS POLECAM

m28082715.jpg

Bardzo zadbana :)

 

pozdrawiam serdecznie

 

ps. może by tak w nowym sezonie zgadać się same venturki... jakieś miasto albo gdzieś nad jeziorem... morzem... w górach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dabi23 fajnie Cię widzieć. Super, że sprawiłeś sobie Ventkę - to rewelacyjne wygodne moto do długich (i nie tylko długich) podróży. Ja specjalizuje się w tych nie długich :biggrin: Zapraszam gorąco Cię do dyskusji w temacie Venture. Wejdź na temat Yamaha a potem na Venture. Poznasz fajnych ludzi co śmigają na Venturkach i dowiesz się więcej na ich temat. Chyba będziesz pierwszy który zaprezentuje tak zadbany model Ventki z 83'. Może dzięki temu więcej chłopaków z Twoim modelem Ventury zaloguje się na forum i powymienia tematy. Nie sugeruj się tym, że ktoś ma młodszy model od Ciebie - najważniejsze abyś był aktywny na forum wśród swoich kumpli. Co do wyjazdu to przeczytasz w temacie Venture, że chłopaki planują spotkanie w przyszłym roku więc jest szansa że się lepiej poznamy. Gorąco pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...