Skocz do zawartości

Dwa powody do zadowolenia.


Zbyszekm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu, pytałem na forum o sprowadzanie motocykla z Francji...

Uznajmy to już za historię. Do rzeczy:

W listopadzie stałem się posiadaczem SUZUKI TL1000s z 1999 roku. Mój motocykl marzeń :)

piszę dopiero teraz bo miałem przejścia z Urzędem Komunikacj ale dzisiaj szczęśliwie odebrałem "twardy dowód".

Maszyna przeszła swoje i była malowana ale jej stan techniczny nie jest zły (tzn. rama jest prosta i śilnik jak igiełka... :D) Tak więc... chyba będę zmuszony nauczyć się wheelie :D. To co o nim piszą to raczej prawda. Narwaniec jeden... Miłość jest ślepa, no cóż tak to mają te "dream bikes"

 

Kolejna sprawa to mój mały osobisty sukces.

Od 10 grudnia 2008 jestem Inżynierem budownictwa, znaczy się obroniłem się !!!

Obrona na 5, ocena na koniec studiów 4.

 

PS

w związku z powyższym, Yamaha szuka nowego właściciela...

 

Pozdrawiam

ZbyszekM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacyje. :biggrin: Zbadaj dobrze ramę w TL`u. lubią pękać nawet po małej glebie, dwóch znajomych już z tym walczyło.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję :)

 

Ja sam byłem na 3. roku budownictwa, ale do inżyniera daleko, bo studia jednolite. W każdym razie zrezygnowałem na rzecz informatyki. Niemniej jednak gratuluję bardzo dobrego zawodu! :)

Edytowane przez Goccolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje Panie Inżynierze. Mnie studyjka zajęły "parę" latek :biggrin: Mam poczytne miejsce w historii Akademi Rolniczej(dziś "UNIWERSYTET PRZYRODNICZY"), jako JEDYNY student któremu zajęło to 13 lat :eek: (no cóż ugruntowywałem swoją wiedzę :icon_mrgreen: ). Przeżyłem 4 dziekanów, 2 rektorów,zmienili mi nazwę wydziału z zootechniki na hodowlę i biologię zwierząt, ale byłem nie do zaj*****a i zakończyłem tą zabawę trzy latka temu z dyplomem inżyniera zootechnika :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom słyszałem o Twoim TL-u, także gratulacje podwójne.

 

Yuby ja o twoich 2x V2 też słyszałem :) Ciekawe od kogo :D ?? Co do ramy to był to pierwszy punkt jaki dokładnie sprawdzałem. Spokojnie, wiele się oczytałem na ich temat i z zamkniętymi oczami bym wskazał "newralgiczne punkty". Jeśli by coś było nie tak, to bym nie brał. Poza tym zaufany człowiek był ze mną...

TEN człowiek :D

 

Goccolo, te budownictwo ma w sobie coś takiego że mnie też ciągnie w stronę informatyki. Nie żebym się od razu przekwalifikował ale chciałbym umieć mocno ułatwiać sobie życie i do tego Informatyka by mi się przydała.

 

Pozdrawiam i Dziękuję

ZbyszekM

Edytowane przez Zbyszekm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...