Jump to content

Mam maszynę do cięcia wodą


Recommended Posts

Witam

Mam maszynę do cięcia woda

Mogę wyciac kazdy nawet najbardziej fantazyjny kształt

Dowolny material do 150 mm grubości

Wykonałem juz półki, srodki do felg, klamki, sterowniki nozne i wiele innych pierdołek

Dorabiam także różne wymyślne maszyny jak reduktory, przekładnie kątowe itp

Jak ktoś jest zainteresowany

wiktorelblag@wp.pl

alonzoo.pl.tl

Link to comment
Share on other sites

A to bajer. Dobrze wiedzieć. Możliwe że będę potrzebował coś z tej branży, trójkątny element z blachy 2mm. Dość proste wykonanie, uchwyt tłumika do Rometa. Odezwę się jak wypracuję kształt tego elementu. Pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Link to comment
Share on other sites

Świetna sprawa!!

A czy wykonujesz sety podnóżek??

Jak jest z cenami?? masz jakiś cennik??

Jak można przesyłać szablony? Czy twoje urządzenie obsługuje .dwg czy jakaś inna metodę wprowadzania danych??

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam

Urządzenie wycina wszystko w dwóch osiach (tylko w płaszczyznie)

stosuje sie tylko pliki typu dxf

rysunki moga byc odreczne, techniczne lub zdjecia z wymiarami

cennik niestety nie istnieje

kazda robotke wyceniam osobno

wszystko zalezy od grubosci materiału i skomplikowania wzoru

półki do motocykla to od 600 -1400 pln

zebatka do scigacza nietypowa to 200-300 pln

polecam

tu do galerii wrzucam foty ciekawszych prac

www.alonzoo.pl.tl

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam

Ja uzywam do tego programu layout dolaczonego przez producenta maszyny.

Rysowanie jest podobne do autocada ale latwiejsze bo mocno wspomagane szablonami.

Moge tez oczywiscie prowadzic maszyne recznie ale poco??

Narysowanie dwóch polek zajmuje mi max 1 godzinke

a ciecie to juz kwestia kilkunastu minut moze godzinki zaleznie od materiału

Orange ma taka maszynke tylko sporo mniejszą i nie słyszalem nazwy fluidówka

 

Link to comment
Share on other sites

To coś takiego jak Fluidówka w Orange County Choppers?

 

Fluid z ang. to płyn = ciecz = woda. :biggrin: :banghead:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...