Jump to content

komis GRYF z Siedlec i CBR600


Recommended Posts

Witam

Poszukiwania trwaja i wpadl mi w okolo motocykl ktory mi sie zawsze podobal:

 

http://motogryf.pl/moto19.html

 

Genealnie moze nawet wolalbym model nowszy, ale ten jest bardzo ok (w tym malowaniu podobal mi sie od zawze) jesli tylko jego stan bylby dobry. Potrzebuje motocykla na dojazdy do pracy w warszawskich korkach czasem z pasazerka, wiec szukam czegos w miare wygodneg na takich trasach +/-30km. Wczesniej patrzylem na Hornet/fazer/z750, ale plecaczek powiedzial ze ma byc zabudowany :) nowy GSX650F jest OK ale niestety uzywek duzo nie ma i w cenach niesprzyjajacych.

 

Co myślicie o tym konkretnym egzemplarzu?

Ktos mial doczynienia z tym komisem?

Jest w okolicy jakies ASO albo dobry mechanik zeby zatargac na sprawdzenie?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witam

Poszukiwania trwaja i wpadl mi w okolo motocykl ktory mi sie zawsze podobal:

 

http://motogryf.pl/moto19.html

 

Genealnie moze nawet wolalbym model nowszy, ale ten jest bardzo ok (w tym malowaniu podobal mi sie od zawze) jesli tylko jego stan bylby dobry. Potrzebuje motocykla na dojazdy do pracy w warszawskich korkach czasem z pasazerka, wiec szukam czegos w miare wygodneg na takich trasach +/-30km. Wczesniej patrzylem na Hornet/fazer/z750, ale plecaczek powiedzial ze ma byc zabudowany :) nowy GSX650F jest OK ale niestety uzywek duzo nie ma i w cenach niesprzyjajacych.

 

Co myślicie o tym konkretnym egzemplarzu?

Ktos mial doczynienia z tym komisem?

Jest w okolicy jakies ASO albo dobry mechanik zeby zatargac na sprawdzenie?

Pozdrawiam

 

kiedyś był wystawiony za więcej

troszke już u nich stoi

miłem F4 i jeżeli ma to być tylko jazda po mieście to weź coś wygodniejszego - za to na trasy miodzio

 

a ile chcesz wydać?? jak bedziesz miał jakeś pyt odnośnie F4 to pisz na gg bo na forum nie zawsze jestem

 

pozdrowiony

 

Link to comment
Share on other sites

Hmm też czasem oglądałem u nich na stronce motorki dopóki nie przeczytałem opinie o nich na forum- poszukaj sobie i poczytaj, od tamtego czasu już nie patrze na ich stronke :icon_rolleyes:

pozdr.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=108553&hl=GRYF

Edited by PAwell
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...