Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Ja oczywiście już się zdeklarowałem wcześniej .

Zastanawiam się nad jakąś zabudową przestrzeni pomiędzy zawieszeniem wachacza a tylnym błotnikiem - jak wspomniałem we wcześniejszym e-mailu tamtędy wpada błoto i chlapie na dźwignie wachacza , mocowania dolnego amortyzatora i zbiorniki wyrównawcze .

Nie będzie to proste - a może macie jakiś patent .

pzdr.

Marek

 

Patentów żadnych co prawda nie mam, bo dopiero kupiłem ten motorek ale dość sensownie wygląda mi błotnik PUIG-a http://www.puig.pl/blotniki_przednie_i_tyl...zarny-p644.html

Zaznaczam jednak, że widziałem go tylko na obrazkach. A może ktoś przypadkiem ma lub widział coś takiego. Ten błotnik chyba też nie zabudowuje tej przestrzeni ale w sumie ma znacznie więcej mięsa niż oryginał i jest jakaś nadzieja, że posłuży lepiej. Prawdopodobnie nabędę go drogą kupna ale mają one przyjść do Polski dopiero na przełomie marzec/kwiecień, niestety. PZDR. Klemens

PS. Oczywiście na przedłużacz przedniego błotnika czuję się zapisany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten PUIG to w ogóle robi dość przyzwoite akcesoria. Jakiś czas temu dyskutowaliście o szybach i nikt nie brał pod uwagę PUIG-a. A robi on chyba największe szyby do CBFki.(Ale nie wiem, czy najlepsze). Link do katalogu 2010 jest pod adresem podanym powyżej. Nie chcę się tu za bardzo wymądrzać bo długo na motorkach nie jeździłem i nie miałem kontaktu z rynkiem ale staram się teraz nadrabiać stracony w samochodach czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam do niedzieli na chętnych i w poniedziałek zaczne działać z tematem

w między czasie pomyślę jak z kasą zrobimy ?

 

popatrzyłem na moto dzisiaj wnikliwie (na zabrudzenia ) i stwierdziłem że będzie on bardzo przydatny.

no i błotnik z tyłu też potrzebny

 

pozdr.

widurek

 

Widurek, ja również dopisuję się na listę grupy zakupowej przedniego błotnika :biggrin: .

Co do kasy to mogę przelać na konto, lub podrzucić osobiście jeśli zajdzie taka potrzeba.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby :notworthy: .

Czy wiecie może, jak on jest mocowany do oryginalnego błotnika?

Pozdrawiam

MOTOLUKASZ

Lepiej jest nie odzywać się wcale i wydać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Oglądałem dzisiaj ponownie błocko za tylnym błotnikiem , zachlapane dźwignie wachacza i mocowanie amorka . Doszedłem do wniosku , że to chlapanie spowodowane jest nie tylko przez otwór między błotnikiem a zawieszeniem wachacza - ale zapewne (albo przede wszystkim)spływa z góry z zadupka . Błotnik jest dość krótki , opona rzuca wodę z błotem na spód zadupka a to spływa w dół i kapie z wybrzuszenia ( które pod siedzeniem tworzy zagłębienie na przekaźnik i narzędzia ) właśnie na wierzch błotnika i znowu spływa na dźwignie wachacza i amorka .

Uf ! - chyba dość zrozumiale to opisałem .

Takie są moje przemyślenia - jeśli ktoś ma coś w tym temacie , to chętnie wysłucham .

- na razie kombinuję dalej - pewnie lekarstwem byłby błotnik tak długi - co by na zadupek od spodu nie chlapało - ale gdzie taki kupić ? i czy będzie estetyczny ?

Poczekamy jak Klemens kupi .

pzdr.

M.

Edytowane przez SynekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Kupiłem żarówki pozycyjne i stop na diodach LED , zastanawiam się nad kierunkowskazami - tylko mam obawy czy nie będą szybciej mrugać ?

Może ktoś już zamontował ?

Dzisiaj pośmigałem godzinkę - było sucho i słonecznie chociaż trochę chłodno - mimo tego świetnie !!!!

Zima precz !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam do niedzieli na chętnych i w poniedziałek zaczne działać z tematem

w między czasie pomyślę jak z kasą zrobimy ?

 

popatrzyłem na moto dzisiaj wnikliwie (na zabrudzenia ) i stwierdziłem że będzie on bardzo przydatny.

no i błotnik z tyłu też potrzebny

 

pozdr.

widurek

 

Widurek - nie krępuj sie, po prostu podaj dane do przelewu. Pzdr. klemens

 

Może np.podamy Ci maile i prześlesz je nam na maile, żebyś nie podawał danych tak całkiem publicznie. Chyba, że ma ktoś lepszy pomysł?

 

I jeszcze mam pytanko: czy miał ktoś bliższy kontakt z kaskami Bell (M4R-konkretnie). Myślę o jego kupnie a właściwie 2szt więc gdybyście coś wiedzieli... Może to trochę nie to forum na taki temat ale kaski maja być do cbfki więc można chyba można przymknąć na to oko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej !

Stawiam na centralkę i sprawdzam olej . Ćwiczyłem ten temat z serwisem Hondy .

Zalecają po zgaszeniu moto , postawić na cętralkę i po około dwóch minutach sprawdzić stan oleju .

Po pięciu , dziesięciu , na drugi dzień - możesz mieć pełne zalane okienko i to obiaw normalny .

pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odzyskałem mój pojazd . Prezentuje się bardzo dobrze , ma komplet nowych owiewek , łącznie z dolną i nowe tłumiki LeoVince . W sumie wyszło nie najgorzej , zważywszy że i tak chciałem wymienić wydechy , a dolna owiewka była klejona . Jedyny minus to to że musiałem zmienić ubezpieczyciela . Mam na zbyciu lewy tłumik w bardzo dobrym stanie , może ktoś będzie zainteresowany . SynekM od jutra haruję bez opamiętania , ale odezwę się w przyszłym tygodniu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Motoivan najwyższy czas - i chyba będzie wreszcie wiosna !

Zbychu o ile pamiętam masz zainstalowaną oliwiarkę łańcucha - powiedz proszę jak podłączyłeś odpowietrzenie zbiorniczka oleju?

A może ktoś wie jak podłączyć odpowietrzenie ?

pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam kłopot. Zacząłem montować gmole GIVI ale do ich przykręcenia trzeba najpierw wykręcić jedną ze śrub (najniższą) mocującą centralną stopkę (boczną również ta śruba trzyma). Czy można tą śrubę wyjąć przy motocyklu stojącym na centralce? Boję się, żeby się nie przewrócił! Czy ktoś z Was wykonywał taką operację własnoręcznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odzyskałem mój pojazd . Prezentuje się bardzo dobrze , ma komplet nowych owiewek , łącznie z dolną i nowe tłumiki LeoVince . W sumie wyszło nie najgorzej , zważywszy że i tak chciałem wymienić wydechy , a dolna owiewka była klejona . Jedyny minus to to że musiałem zmienić ubezpieczyciela . Mam na zbyciu lewy tłumik w bardzo dobrym stanie , może ktoś będzie zainteresowany . SynekM od jutra haruję bez opamiętania , ale odezwę się w przyszłym tygodniu .

Witam. Prosze podac cene i wyslac fotki tego tlumika na [email protected]. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...