Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Założyłem nowe kapcie . Właśnie wróciłem z przejażdżki - trzymają rewelacyjnie . Poprzednio , jazda była jak lot myśliwcem - teraz jest jak lot Kamikadze , chyba musze zwolnić - coś nieprawdopodobnego dzieje się z motocyklem - przyssał się do asfaltu .

pzdr.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Tez szukalem aku do CBFy. Wszyscy polecali Yuase, jako japonskie bozyszcze wsrod akumulatorow. Ale Yuasa YTZ10S do CBFy kosztuje jedyne pol tysiaca zlotych :].

 

Wowczas Adam M. polecil mi szukac aku w technologii AGM. Sa to akumulatory elektrolitowe, ale elektrolit jest wessany w gabke z wlokien weglowych i uwiazany w niej. Podobno takie akusy maja odznaczac sie b. niskim stopniem samorozladowania.

 

Znalazlem taki z Varty. Kupilem za 209zl. I na razie bedzie jeden sezon jak ze mna smiga. Zime przezyl w motocyklu i na wiosne bez pudla odpalil. Na razie jestem z niego zadowolony :].

 

Kupilem go w Kedzierzynie-Kozlu. Sklep namierzylem przez allegro i moglem to zalatwic wysylkowo.

http://allegro.pl/item1150966489_akumulato..._r6_r1_cbr.html

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w technologii agm.

 

update:

 

zbyhu byłeś szybszy :)

 

Ja mam w seven fifty zamontowany firmy exide. Kupiłem go pod koniec zeszłego sezonu, zalałem zimą i naładowałem ładowarką do aqu motocyklowych do pełna (ładował się bardzoooo długo - kilkanaście godzin). Na wiosnę wsadziłem do moto i wszystko jest jak najbardziej ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Założyłem nowe kapcie . Właśnie wróciłem z przejażdżki - trzymają rewelacyjnie . Poprzednio , jazda była jak lot myśliwcem - teraz jest jak lot Kamikadze , chyba musze zwolnić - coś nieprawdopodobnego dzieje się z motocyklem - przyssał się do asfaltu .

pzdr.

Marek

 

Co to za kapciuszki tak wychwalasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Michelin Pilot Road 2CT - są doskonałe , ale pewnie pomaga też aura , jest gorąco - moto na słońcu - gumy rozgrzane , asfalt parzy , w sumie doskonałe warunki , to i moto się klei do drogi . Ale by nie pomniejszać jakości Pilotów to wczoraj na starych zdecydowanie gorzej mi się jeździło , a warunki były takie same.

pzdr.

Marek

Edytowane przez SynekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem na 2CT 18 tyś km i skończył sie tył - jednostronnie bok opony ( tak jakbym skręcał ostro tylko w 1 stronę ). Trzymaja się SUPER ale starczają na znacznie mniej niż poprzedni model ( PILOT ROAD starczyły na 25 tys km )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę raczej turystycznie, głównie w 2 osoby z bagażem. Porównuje do PILOT ROAD ( wcześniejszczego modelu ) i ewidentnie szybciej się skończła ( wytarta była na gładko a PILOT ROAD zmieniany był przy bieżniku około 2mm - przed długim wyjazdem wakacyjnym ). Na nowo założonej PILOT ROAD 2 zrobiłem 18 tyś z czego 10 tyś po autostradach europy. Koło na 100% było ustawione prawidłowo, napewno po stornie wytarcia zawsze był cieższy kufer - podobno to mogło mieć wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgłupiałem. Aku naładowany na 100 % , poszedłem do garażu a tam coś takiego

 

http://www.youtube.com/watch?v=r7HK8LFx8B0

 

Czy to możliwe żeby prostownik wskazywał 100 % naładowania i swiecił zieloną lampką READY a mimo tego nie był całkowicie naładowany ?

 

Pewnie zauważyliście ze kreci całkiem żwawo ale nic z tego nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słychać jak załącza pompę paliwa, jak bym sprawdził najpierw iskrę a jeżeli jest to probowałbym tryb serwisowy opisany w instrukcji ( po angielsku ) ale zdaje się tam potrzebny jest jakiś specjalny kabel - ciekawe czy mozna go zrobić samemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...