Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

mi wczoraj sarna wyskoczyła z rzepaku, miałem 130 na budziku wiec nawet nie bylo czasu na rekacje, miałem wielkiego fuksa a sarenka chyba włączyła nitro bo cudem sie nie spotkalismy.

szczere pole było, no nic, wyciagam wnioski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy sprzedawcy wstydu nie mają. Wrzucam link do wątku o lewej CBF 1000, którą jakiś cwaniak próbuje opylić jako bezwypadkową. Może uda się uchronić potencjalnego nabywcę przed wpadką.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1633097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! zbyhu a jak tam ta szybka od wiaderka? chce motocykl na lato przygotowac i sie zastanawiam czy sprawic sobie cos takiego, zwlaszcza ze mam mozliwosc - niedaleko jest tylko brac ;) narazie zrobilem gniazdko 12v na kierownicy, jestem w trakcie robienia stalego zasilania gpsu(sporo kabla bo robie bezpieczniki w zadupku... - nikt mi prundu kradl nie bedzie :icon_twisted: ) i jeszcze stelazyk na nawigacje ale to z pomoca znajomego mechanika :) macie jakies fajne patenty/usprawnienia na dluzsze traski? czytalem cos o zebatce o jeden zabek wiekszej (17?) ze ponoc spalanie mniejsze, ktos sie w to bawil?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie a pro po gmoli. Naczytalem sie tujaj troche o "spasowaniu" Givi, wiec mam pytanie jakie polecacie?

GIVI są w porządku pod warunkiem, że dołożysz 5 dych (cena serwisu hondy) i zlecisz montaż serwisowi. Niech się męczą. Później, w razie potrzeby demontażu gmoli jest już OK, bo dolna śruba mocująca (oryginalna) jest zastąpiona śrubą z kompletu GIVI. Innymi słowy źródłem problemu jest demontaż oryginalnej śruby (przynajmniej w moim przypadku). Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła pora wymiany klocków hamulcowych. Na jakich jeździcie i jakie polecacie? Myślałem o ferodo ST lub SBS HSi LS czy może lepiej zamiast sinterowych normalne HF?

 

Grzesio

ja do nawigacji używam takiego pokrowca wraz z uchwytem

 

http://elektroshop.com.pl/pl/futeral-do-na...y-na-motor.html

 

uchwyt mam ten długi także można sobie go ustawić pod jakim kontem chcesz. Pokrowiec jest wodoszczelny. Uchwyt zamontowany na kierownicy na stałe a pokrowiec chowam pod siedzenie. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adix, pokrowiec super! niestety moj gps (go clever) jest do d.... i korzystam z tomtoma wgranego na tel... polecam, slicznie dziala(przynajmniej narazie nie zapowiada sie zebym zmienial...). takze przed chwila skonczylem robic stale zasilanie do tel na moto, 3madelko bedzie gotowe mam nadzieje w tym tygodniu, kwestia czy mech da rade. to bedzie takie aluminiowe przeselko, tuz pod szyba, tam gdzie sa srubki? do szyby, a do tego przyczepione 3madelko na tel :) no i chce sie kurna pochwalic bo tozasilanie to moja pierwsza integracja w moto(no pomijajac gniazdko ;) ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

właśne wczoraj zaliczyłem glebę i to podwójnie dwa razy . Jazda po mokrej trawie - to jazda po lodzie zupełnie się nie spodziewałem akcji - dupa wyprzedziła przednie koło - i gleba - nie ma czasu na reakcję - Panowie uważajcie - pół sekundu i dupa - ziemia !

Mało tego straciłem sprzęgło

 

(motocykl leżał co najmniej pół godziny na boku )_jak postawiłem na koła - sprzęgło odpowietrzyło się samo

Klemens jeździłem po polu - radocha wielka - wszystko mnie boli - w czerwcu jest zlot Virago w Zdworzu ,to chyba niedaleko od Ciebie będzie ze 300 motorków sami fajni ludzie i nie koniecznie trzeba mieć Virago poza tym czuj się zaproszony przez Synka (moja ksywka)

 

 

Cześć!

Właśnie przeczytałem swojego poprzedniego e-maila - strasznie niespójny - przepraszam , ale po piwku wychodzą takie teksty - musiałem po tych glebach odreagować

pzdr.

Marek

 

Cześć ponownie !

wracając do tematu gmoli - mam GIVI i jak napisałem wcześniej zaliczyłem glebę dwa razy - co prawda była to mięka trawa , ale nie ma śladu na silniku i na owiewkach zero - dziewica - wydaje mi się , że doskonale spełniają swoje zadanie.

pzdr.

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe kolejny dowod, ze media klamia.:) Pisza takie glupoty, bo zazdroszcza nam sprzeta. :)

 

Dzis testowalem moj zestaw kufrow ( central givi E 52 i boki E41 NN) i powiem - zajebiscie. Praktycznie nie ma wiekszego wplywu na prowadzenie motocykla. Jedyna wada to mocno poszezony tyl, kufry wystaja mocjniej niz dosc szeroko roztawione lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...