Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

2 godzinki dzis pucowałem kolektory ale efekt nie zadowoloł mnie do konca.

o ile przebarwienia w miare zeszły to ciemne planki ( nie wżery) zostały.

 

do tego umyłem moto, felgi, poczerniłem opony specjalnym preparatem i wyglada jak nówka normalnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Wszyscy jakoś tak umilkli a ja leżę w domu z rozprutym i pozszywanym brzuchem i mam tyle rozrywki co sobie poczytam chociaż dyskusji o motorkach. (z tym brzuchem to nie był wypadek na moto - na szczęście) Marek, jak się spisuje Scottoiler po większym przebiegu, dobrze smaruje? nie chlapie smarem? Jak go pozytywnie zaopiniujesz to też sobie kupię. I chyba jeszcze nabędę wyświetlacz biegów (chciałbym Gipro) . Wiem, że niektórzy z Was go mają. Nie ma problemów z montażem? Jak to jest podłączone? Czy do przeprowadzenia przewodów trzeba coś demontować? Tego demontażu najbardziej w tym moim moto nie cierpię, bo śruby są tak bezsensownie podociągane, że albo psuję klucze albo śruby a zawsze nerwy.

Mam nadzieję, że nie będę już musiał niczego demontować tylko cieszyć się jazdą a śrubami niech się martwią serwisy. Pzdr.klemens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemens wracaj szybko do formy :lalag: . U mnie wreszcie wymieniona opona i udało się wyjąć db killery . Dźwięk się zmienił zdecydowanie , puszki rozjeżdżają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . Będę tylko głuchy na stare lata , ale trudno co robić . :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klemens wracaj szybko do formy :lalag: . U mnie wreszcie wymieniona opona i udało się wyjąć db killery . Dźwięk się zmienił zdecydowanie , puszki rozjeżdżają się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki . Będę tylko głuchy na stare lata , ale trudno co robić . :biggrin:

 

 

Jak je wyjełes bo nie możliwe żebyś miał większego powera od nas dwóch? I zacznij jeździć.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja jakos malo na razie w tym roku jezdze. Jeszcze nawet jednego tysia km nie mam :].

Na szafie zaledwie 52kkm :P.

 

Ale jak sie pogoda ustabilizuje, to pewnie zaczne do roboty na moto smigac, czyli setka kilosow dziennie zacznie wpadac ;).

 

Podro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Ja jakos malo na razie w tym roku jezdze. Jeszcze nawet jednego tysia km nie mam :].

Na szafie zaledwie 52kkm :P.

 

Ale jak sie pogoda ustabilizuje, to pewnie zaczne do roboty na moto smigac, czyli setka kilosow dziennie zacznie wpadac ;).

 

Podro

 

 

OOO! to ja nędzny nowicjusz-1 kocia morda, mam już w tym roku 2 tysie km. Ale teraz na jakiś czas chyba stop. Chociaż... tak w ogóle to myślałem, że człowiek z wiekiem mądrzeje. Miałem dość długą przerwę w przygodzie z motocyklem i kupiłem akurat Cbfkę (choć miałem smaka na z1000 i na Tigera), żeby jeździć w miarę statecznie i spokojnie. Nic z tego. Po względnym dotarciu (1000km) dwójka z przodu na liczniku pojawia się regularnie. Chyba jednak wykupię przynajmniej autocaso. pzdr.klemens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Trollsky - jakim preparatem czyściłeś kolektory ?

 

gąbka scierna z castoramy gradacja 220 i pasta tempo.

 

wiem ze sprawdza sie tez nierdzewny skrobak do garnków + pasta

 

niedlugo sprawdze bo lubie jak kolektorek jest niezbyt przebarwiony :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam serdecznie!

Jako ze rowniez jestem szczesliwym posiadaczem cbfki 1000 stwierdzilem ze pochwale sie tym faktem :) moto kupilem we wrzesniu i jak narazie zrobilem jedyne 2000 km... Ale ciagle leci dalej :) powoli ale zawsze... Jesli chodzi o walory uzytkowe to w porownaniu do starego sprzeta mzety 251.... :icon_biggrin: jest ciut wygodniejsza :icon_razz: chociaz siedzi sie prawie tak samo :) jak dla mnie moto jest rewelka, i jedyny minus to srednie mozliwosci nawet w lekkim terenie... no ale to moto szosowe :) no nic, wracam do ksiazeczki, trzeba nadrobic by wieczorkiem posmigac ;)

 

pozdrawiam i szerokiej!

Edytowane przez grzesio_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Klemens zmartwiłeś mnie - szybko wracaj do zdrowia !

Ostatnio nie pisałem - byłem strasznie zakręcony , miałem gości z zagranicy , wycieczki , bankieciki i takie tam . Mało jeździłem .

Scottoiler sprawuje się wyśmienicie , precyzyjnie dozuje olej , nie chlapie na felgę , ale chyba go źle zamontowałem - bo smaruje łańcuch na 80 % szerokości z jednej strony , po drugiej stronie ogniwka są prawie suche . Rurkę dozującą zainstalowałem po lewej stronie zębatki . Lekarstwem pewnie będzie przesunięcie rurki na środek łańcucha , lub zwiększenie smarowania , tylko w tym wypadku być może chlapać olejem. Muszę po eksperymentować .

Trollsky - dziękuję za info . W Castoramie są filcowe (bawełniane)obrotowe nakładki na wiertarkę , może tym szybciej by poszło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trollsky - dziękuję za info . W Castoramie są filcowe (bawełniane)obrotowe nakładki na wiertarkę , może tym szybciej by poszło ?

 

tylko to bys musial chyba kolektor sciagac bo tak to moze byc trudno wyczyscic całosc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...