Skocz do zawartości

CBF 1000 ABS


Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Ochrona od wiatru lepsza, ale jest zdecydowanie glosniej.

Na poczatku sezonu chce jeszcze pojezdzic chwile z ta szyba, a potem zalozyc oryginal i porownac doznania :]. Z czasem wspomnienia jazdy w pamieci ulegaja pewnym deformacjom i sie zastanawiam, na ile denerwuje mnie halas, a na ile faktycznie jest bardziej uciazliwy.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo zrobię chyba z moją szybą givi. Też zdejmę żeby sobie przypomnieć jak jest z oryginałem Niby jest fajnie, tez dobrze chroni od wiatru ale nie mogę jeździć z uchyloną szybką. Głowa popada wtedy w turbulencjie (drży kask) strasznie męczące w lecie kiedy mozna by było jechać z lekko uchyloną. Jak stoję w korku to się duszę potem chwilę prostej i głowa lata - trzeba zamykać szybkę. I tak w kółko Szkoda że te sruby trzeba odkręcać i plastiki przekładać.

 

Trzeba jakis patent opracować na łatwiejszą zmianę szybki :)

 

pozdr.

Widurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Nowa CBF takie cus ma. Podczas jazdy da sie zmieniac ustawienia szyby. Moze bedzie sie dalo zaadaptowac ;).

 

Na tym angielskim forum cbf1000.com duzo naczytalem sie o zbawiennym na halas wplywie... obnizenia oryginalnej szyby. Pewnie tez bede probowal to przetestowac. Zaloze oryginalna szybe w dolnym polozeniu i zobaczymy jak sie smiga 180km/h ;)

 

Pzdr

 

PS

Motoivan - jak tam z tym xenonem :>?

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czytając ostatnie wiadomości na forum przypomniałem sobie link do angielskiej strony z opisem montażu Xenonu HID. Podaje poniżej miłej lektury:

http://cbf1000.com/index.php?option=com_co...id=73&Itemid=29

Ja też jestem w trakcie modernizacji swojego moto zakładam tłumiki Devil niestety nie można zdemontować DB Kilerów ponieważ są przynitowane a nie jak we wcześniejszych wersjach przykręcane, ale gang jest też ekstra.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie słyszałem o amortyzatorze skrętu w CBFie . Zbyhu jest zalogowany na forum CBF , może coś będzie wiedział . Albo może zadaj temat w Honda- Plazie ( chyba tam kupiłeś moto ) , niech chłopaki pogłówkują . A tak z ciekawości to co cię skłoniło do tego kroku ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...