Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tytus a co to się podziało z tym tłumiczkiem....:|chyba za bardzo pałowaliście po drodze;]

I następna spr....co chwile na zdj jest blondyn...:):):)

I jeszcze jedna spr....jak się wam jechało...jakieś bóle was dopadły?

Jak wyszło z kosztem tej wyprawy??(jeśli można wiedzieć....chętnie bym się kiedyś na takie coś wybrał...)

 

 

Pozdrawiam

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi mandatami za granica? Dostaliscie kredytowe czy musieliscie placic na miejscu? Jesli to pierwsze to ja bym nie placil z tego co wiem ciezko je sciagnac od obcokrajowca.

Ja osobiscie wolalbym zrobic dwa razy mniej kilometrow, za to dwa razy wiecej zobaczyc ale to juz "co kto lubi" i tak szacun dla Was za taka trase i na takich sprzetach :lalag:

Tak jak kolega wyzej napisal, ile kosztuje taka wyprawa dla jednej osoby?

I jeszcze jedno czy to prawda ze w Maroku proponuja hasz turysta?? :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Plaster83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja także czekam na relacje. Glównie interesuje mnie co się działo z motocyklami (r1 na lawecie, k7 była rozgrzebywana a w 1000rr coś się spaliło). No i koszty koszty wyprawy ile trzeba było wziąć ? z 1500 euro ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glównie interesuje mnie co się działo z motocyklami (r1 na lawecie, k7 była rozgrzebywana a w 1000rr coś się spaliło).

R1 - rozdarło oponke po 11 tys. w tym 9 tysi w 2 osoby z bagazami - 180 km od domu w poźne niedzielne popołudnie

K7 - Od jakieś tam gumy cos sie pop. w muzgu alarmu i zblokował moto - trzeba było rozgrzebac instalacje.

1000rr - jak sama nazwa mowi to FireBlade i to własie był FIRE ;-)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Luker zaproponował kolejną traskę:)

 

propozycja na trase 2010 (nie więcej niż 4000 km):

 

Kraków – Budapeszt 400 km

Budapeszt – Sofia 760

Sofia – Stambuł 570 km

Stambuł – Bukareszt 700

Bukareszt – Brasov (Transylwania) <lol>200 km

Brasov – Lwów 690 km

Lwów – Kraków 350 km

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trasa spooko ale sam nie wiem czy pojade ;) jak dla mnie za duzo razy pod rzad w ostatnich 5 latch bylem na wakacjach w siodle... Do tego w czerwcu chcialbym zaliczyc ibize ale juz bez moto i wiem ze kilka osob z naszej wycieczki tez ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...