Skocz do zawartości

ASRT - Africa Journey - Maroko - 11.o6.2oo9


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czesc i czolem kluski z rosolem,ten drugi o ktorym mowa to ja,też lece :icon_mrgreen: :crossy:

 

dobra to kolega bierze lachony, a Ty wez kolumne zygmunta :P

 

hehe zarcik :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wez jakies lachony spod kolumny ;)... ktos rano musi podgrzac parówki na sniadanie ;)

 

 

nie gustuje w takich :bigrazz: ale masz jeszcze trzy miechy to sobie cos wyrwiesz :wink:

 

My dokoptowac damy rade , pytanie czy sie sprawdzicie :biggrin: . Oglnie to jedziemy razem , a nie kazdy dla siebie i o tym trzeba pamiętać.

W kazdym razie do zoba w KRK.

pzdr

 

 

:lalag:

 

 

do zoba :flesje:

 

dobra to kolega bierze lachony, a Ty wez kolumne zygmunta :P

 

hehe zarcik :)

 

 

Cos mnie sie zdaje ze masz duzo wspomiej z ta kolumna :wink:

 

pewnie dlatego Cie nie znam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :clap: ,dobre,ale wolabym zeby bylo na odwrot,a zaczelo mnie ciekawic co w takim razie Wy wezmiecie?? :icon_razz: :wink:

 

nie no chlopaki z Warszawki nie obrazicie sie cchyba o ta kolumne :) w koncu sam przez jakis czas tam mieszkalem i znam te klimaty.. co do kolumny to sami wiecie jak jest ;) koledzy "motocyklisci" spod kolumny raczej sie nie zalapia na wyjazd bo my po drodze kolumn nie mijamy :P

 

co do tego co bierzemy to pisalem o tym we wpisowym kilka postów wczesniej:

bombolada, orenzada w proszku, orenzada w woreczku, baloniki z helem, cukieraski a na wyjscia na impreze to bryczesy lub kimona,...jak kto woli :)

 

zobaczymy sie w Krakowie to obgadamy temat ;)

swoja droga juz sie nie moge doczekac spotkania bo bedzie ostro, a wyjazdu jescze bardziej bo bedzie ostrzej :)

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy niech bierze w sakwy co chce ale jak lecimy na ibize to po co z drewnem do lasu :biggrin:

 

no baaa... :buttrock: a to tam sie przygotwuje na maxymalna imprezke 4 dni (taki Carl Cox x20 )

 

mam tylko nadzieje ze wyjade stamtad zywy, bo podobno Ibiza wciaga...

 

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no baaa... :buttrock: a to tam sie przygotwuje na maxymalna imprezke 4 dni (taki Carl Cox x20 )

 

mam tylko nadzieje ze wyjade stamtad zywy, bo podobno Ibiza wciaga...

[/qu

 

 

po 4 dniach imprez moze byc niewielka tudnosc z powrotem,ale mysle damy rade :lalag: :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tazzman czulem ze to swoj chlop :bigrazz:

z tego co mnie wiadomo przez pierwsze dwa dni na Ibizie nie bedziemy wstanie zmruzyc oka w ciagu dnia :cool:

 

no :) pisalem przeciez wczesniej o tym co kazdy bierze ze soba :)

1. 2 g cukru,

2. 5 g czekolady

3. 10 cukierków

4. 2 litry bombolady

5. 3 orenżady w woreczku

6. okulary słoneczne dla wszystkich

 

czytaj miedzy wierszami :)))))) aa i wez okulary bo ja chce pobic moj rekord 4 dni bez snu i non stop impreza :)))))

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pisac kto na 100% bedzie 04.04 w Krakowie na spotkaniu kolka lancuchowego :cool:

 

Godzine i miejsce zderzenia bedzie odpowiednio wczesniej podana.

 

To juz tylko 3 miesiace :icon_twisted:

Ja jestem na 100 %

Edytowane przez Calvin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem

A co z noclegiem?

 

dobra, moze ja sie tym zajmę organizatorsko bo widze ze tutaj to kazdy cos tam pisze i nic z tego.....

 

1. 20.03. lista uczestników w Krakowie zostaje zamknięta.

 

2. wysylacie swoje dane kontaktowe (imię,nazwisko, nick, mail i nr tel) na moj adres [email protected] (osoby, które nie będą spać w hotelu równiez podają, zaznaczając tylko nocleg prywatnie).

 

3. spotykamy sie o 12:00 pod Yamaha Tommarg Kraków ul. Wielicka 44

 

4. 13:00 wyjazd na lokalne winkle (tempo ASRT) + ok 16 obiad.

jedziemy jedna grupa, jeden za drugim (naprzemian), nie kozaczymy, nie popisujemy sie i nie zmieniamy swoich pozycji w grupie - nie chcemy zeby sie ktos rozdupil poczatkiem sezonu.

 

5. powrót z winkli ok 18 do hotelu - jedziemy jedna grupa, jeden za drugim (naprzemian), nie kozaczymy, nie popisujemy sie i nie zmieniamy swoich pozycji w grupie - nie chcemy zeby sie ktos rozdupil poczatkiem sezonu.

 

6. ok 18:00 jedziemy do hotelu http://www.hotel-krystyna.krakow.pl/ (noclegi w pokojach 3 osobowych). 21.03 będę negocjować ceny za nocleg.

 

20:00 - wyjscie na miasto (początek Stary Kazimierz + rynek )Temat klubowy razem z rezerwacją ogarnie Wariot. Na imprezę, żey nie było, każdy ubiera coś z akcentu motocyklowego :) prawdopodobnie potowarzyszy nam Michał z Tommarg i pokaze uroki miasta motocyklowo nocą :)

 

ok 12:00 wyjazd z hotelu i kacowe polatanie do 15:00 po okolicy (Kryspinów, chlopaki z Ostrej Jazdy itp)

15-16 powrót do domów

 

do 20.03 czekam na listę. Jeśli zajdzie potrzeba wpłacenia zaliczki na hotel, podam wtedy nr konta

 

Tak w skrócie.. nie muszę chyba dodawać, że spotykamy się wszyscy na motocyklach ;)

Edytowane przez Tazzman

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty Tazzman jakies stanowisko kierownicze chyba ostatnio dostales co? :icon_razz: hehe no to kierownika wycieczki juz mamy... tylko nie zapomnij o odblaskowej kamizelce :biggrin:

 

a u Krystyny to po apartamencie z jacuzzi kazdy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...