Skocz do zawartości

Honda NT 650 V Deauville 1998r.


pioter_gpz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zle roumujesz Yuby, zajc pisal o SOBIE i o SWOIM motocyklu :icon_mrgreen: :crossy:

A wracajac do tematu .............. fajna ta NTV-ka :crossy: :clap:

Zle rozumujesz Majkel. Pisalem o Twojej kupie żelaztwa. U mnie samo aluminium, więc nie pasuje do tego opisu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie jakbym mial kupowac to pojechalbym do UK i tam kupil :crossy:

No skoro brac motocyklowa jest bogata i lubi przeplacac ..... no coz

Tak, Majkel, tylko pamietaj ze po czterech latach pobytu w jukeju masz duzo znajomych u ktorych moglbys sie zatrzymac w poszukiwaniu moto. A co ma zrobic ktos kto nigdy tu nie byl? Wysiadzie na heathrow czy victoria station i co dalej? Nawet jesli juz upatrzyl sobie konkretne moto to musi podac adres na ktory przysla mu nowy dowod, i musi na ten dowod poczekac, albo ktos musi mu go odeslac do Polski, bo zwykle czeka sie kilka tygodni. To wszystko nie jest takie proste.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo trzeba szukac i jezdzic a nie tylko autotrader :banghead:

 

Sam se palancie zaloz :icon_mrgreen:

Jak sie ku*wa nie znasz to sie nie odzywaj :banghead:

Wiem co pisze, bo siedzac 4 lata w UK i za 500 funtow mozna kupic w dobrym stanie motocykl, tylko trzeba szukac a nie gadac i krytykowac siedzac przy kompie :lapad:

 

To siedz sobie w tym UK i szukaj motorków za 500 funtów.

Tu jest POLSKA i ta Deauvilka jest w POLSCE, nikt jej za darmoche tu nie przetransportował.

 

Jak jesteś taki dobry to kup mi tam taki motorek za 500Ł, przywiez do Polski i sprzedaj mi za 500Ł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak jesteś taki dobry to kup mi tam taki motorek za 500Ł, przywiez do Polski i sprzedaj mi za 500Ł

 

A co ja instytucja charytatywna jestem ? :eek:

Malo zimali masz w UK ?

Jedz sobie, kup za 500, 150 transport i masz za 650 funtow motocykl. :crossy:

Proste ? No to jazda :flesje:

ps. moze w sierpniu bede jechal, to pisz na PW :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troche panowie od tematu odbiegliście, bo nie miało to chyba być miejsce do wzajemnego obrażania, opluwania i umawiania na zlotowe sparingi.

Co do Deauvilki, to sam ostatnio kupiłem model z UK, rocznik 99, stan.... jak to niestety ma większość anglików, czyli zewnętrznie zapyziały, wnętrze pieknie gra i historia wymian z serwisu. I szczeże mówiąc W ŻYCIU nie dał bym za niego ceny rynkowej o której piszecie, czyli ok 10-11 tyz zł. Ja akurat dla odmiany nie jestem z tych, co wolą przepłacić, żeby później broń boże się nie pobrudzić przy grzebaniu, tylko lansować na niedzielnych przejażdżkach. Ja wolę kupić coś do dopracowania, spędzić kilkanaście wieczorów w garażu przy piwku grzebiąc i dopracowując, ale mieć przez to pewność, że robota jest zrobiona porządnie, bo osobiście, a nie wierzyć na słowo sprzedającego, że moto ma wszystko zrobione, i nie trzeba ruszać.

Odrobine powagi, nie wierzę, żeby ktoś był aż tak naiwny, i zaufał sprzedającemu na tyle, żeby przyjąć na słowo, że wszystko w moto było zrobione na cacy.

A co do ceny mojej Deauville, to wywoławcza wychodziła 7900 zł, po długich oględzinach, spisaniu wszystkich usterek i rzeczy do zrobienia, przedstawieniu sprzedającemu wstępnych wyliczeń kosztów, moto wziąłem za równe 6000 zł.

5000 poniżej ceny rynkowej, ale wolę sam doinwestować, niż kupić coś, co może byc tylko wypicowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co ja instytucja charytatywna jestem ? :eek:

Malo zimali masz w UK ?

Jedz sobie, kup za 500, 150 transport i masz za 650 funtow motocykl. :crossy:

Proste ? No to jazda :flesje:

ps. moze w sierpniu bede jechal, to pisz na PW :icon_mrgreen:

Ekonomista z Ciebie jakich mało ......... dodaj jeszcze koszty przejazdu, koszty pobytu .... następnie koszty rejestracji czyli tłumaczenia, podatki itd., przegląd techniczny, ...... napewno dalej jest 650 Funtów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez napisalem ze koszt przejazdu ( transportu ) to 150 funtow a rejestracja i tak Cie czeka jak kupujesz w Polsce.

I tak cie to wyniesie mniej

ps. poniewaz kolega tez chce kupic NTV, to sledze rynek w UK i godzine temu poszla z 2002 roku za 1700 funtow

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...