Skocz do zawartości

możecie ocenić tą 929?


Rekomendowane odpowiedzi

gdyby ktoś coś wiedział o tej 929 ew mógł podjechać i ja zobaczyć to byłbym dozgonnie wdzięczny.

sam mam do sprzedawcy 350km i nie chcę jechać żeby znaleźć minę...

tu link:

http://www.allegro.pl/item515175443_honda_...sc44_2000r.html

 

 

ps. mam nadzieję że tym razem mod nie wykasuje tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno firebladeów nie oglądałem ale zmienione ma śrubki przy baku i coś kombinowane z przednia lampa chyba jakby taki czarny pasek namalowany, i coś mi te naklejki mało oryginalnie wyglądają, ale moge sie mylić.. Pozdr

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie samej hondy wszystko co widać z fotek już poprzednicy napisali . Ale jeśli chodzi o samego sprzedającego to hmm dyplomatycznie mówiąc - jak będę kiedyś w tamtej okolicy to będę go musiał odwiedzić i bardzo poważnie z nim porozmawiać . generalnie jak dla mnie to sprzedający oszust i kawał h...... oczywiście wcale to nie dyskwalifikuje tego konkretnie moto ale po prostu zachowałbym daleko idącą ostrożność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz stronę na której znajdziesz wszystko:

 

http://www.fireblade.pl/

 

Odnośnie ogłoszenia - przewód idący do chłodnicy jest w "sprężynowym" oplocie - w oryginale tego nie ma, nakrętka na półce byłą odkręcana, zbiorniczek wyrównawczy też był chyba odkręcany i na koniec powiem, że moto nie wygląda źle. Tak jak przedmówcy napisali jedynie ten pasek na czaszy.

 

Jak nie przejedziesz się obejrzeć to się nie przekonasz :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli chodzi o samego sprzedającego to hmm dyplomatycznie mówiąc - jak będę kiedyś w tamtej okolicy to będę go musiał odwiedzić i bardzo poważnie z nim porozmawiać . generalnie jak dla mnie to sprzedający oszust i kawał h......

Jak wiesz cos więcej niz my to powiedz , moze nawet nie warto rozpatrywac tego ogłoszenia , jak szprzedający to jakaś szumowina.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys bylem ogladac motocykl z naklejona tasma izolacyjna na reflektorze. Ten zabieg "tuningowy" okazal sie proba ukrycia popekanego szkla reflektora...wiec bylbym bardzo ostrozny co do tej 929. Tym bardziej ze wisi na allegro od dluzszgo czasu. To tez o czyms swiadczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiesz cos więcej niz my to powiedz , moze nawet nie warto rozpatrywac tego ogłoszenia , jak szprzedający to jakaś szumowina.

 

pzdr

zamówiłem od niego na allegro kilka plastików właśnie do 929 - przyszły ale popękane i poklejone "h.... wie czym. wyglądało to jak taki przeźroczysty klej z pistoletu . Najpierw przez chyba tydzień albo dłużej nie odbierał odemnie tel a dziwnym trafem jak zadzwoniłem z innego numeru (kumpla) to odebrał odrazu .łaskawie zgodził sie na odesłanie mu towaru (na mój koszt) wysłałem - nie odebrał po 2 tyg paczka wróciła do mnie z adnotacją "adresat odmówił odebrania przesyłki" i tak sobie leży do dzisiaj gość tel nie odbiera a jak zadzwoniłem z jeszcze innego numeru to tłumaczył się że był w Niemczech i nie mógł odebrać . gość się cieszy a ja sobie cierpliwie czekam aż będę musiał jechać w tamtą okolice :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...