Skocz do zawartości

Kask Lazer LZ6


Rekomendowane odpowiedzi

Nosze sie z zamiarem kupna kasku. Chciałbym kupić coś do 300pln, wiem ze za tą kasę cudów nie będzie, ale chciałbym wybrać coś, w czym sie w miarę komfortowo jeździ. Myślałem o kasku Lazer LZ6 wzór "Poker" lub "M26", problem w tym ze nie słyszałem za dużo o tej marce. Dlatego chciałbym sie od was dowiedzieć jak wygląda renoma tej firmy :icon_razz: na tle innych, np. chociażby naxa (bo nad naxą też sie zastanawiałem). Tu link do aukcji z owymi kaskami Lazera http://allegro.pl/item521403352_lazer_lz6_...009_rozm_m.html

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z minusów mogę wypisać:

 

- brak wyciąganej wyściółki

- szybka jest dosyć miękka, trzeba zamykać całą dłonią, ponieważ używając cyngla po lewej, z prawej strony szybka nie domyka się dokładnie i zostaje 2-3 mm szpara.

- parująca szybka (troszkę pomaga dokładka na nos)

 

 

W sumie to tyle, używam kominiarki więc póki co nie muszę prać wnętrza, a oba problemy z wizjerem rozwiązuje podobno zakup akcesoryjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życzę udanej lektury

 

na przyszłość najpierw skorzystaj z wyszukiwarki. gros typowych pytań się powtarza, a korzystając z archiwaliów - masz większą ilość odpowiedzi. ewentualne kolejne pytanie najlepiej dopisać do istniejącego wątku, powielanie takich po 2-3 posty nie ma sensu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...