Skocz do zawartości

V BURN OUT OPEN PARTY OLESNO 2009


B&TCUSTOMS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Krucze ledwo skończyło sie Olesno 2008 , a już 2009 jest planowane:D To mi sie podoba:D Dodam, że w 2008 roku była bardzo dobra organizacja i zlot mi sie podobał, co prawda bylem tylko na chwilke:)

 

Hmm... może rozszerzenie zlotu na 4 dni, a nie na 3? Tylko coby wtedy mogło byc wiecej z atrakcji...moze konkurs pływania dla motocyklistów:P czy cos w ten deseń:) moze konkurs na najlepszy/najładniejszy motocykl zlotu? czy cosik. hmm nie wiem co jeszcze. Kiedyś we Wrocku można było bodajże w Galerii Dominikańskiej czy gdzies wyporzyczyć Harley'a na godzine czasu czy cos takiego, HD rozstawił tam swoje stoisko czy cos.Podpisywało sie papierki i ogien po Wrocu. Moze szłoby cos takiego zorganizować na Burn Out Party? mozliwosc posmigania jakimis motocyklami, tylko nei wiem jakby to miało wygladac. Wczesniej trzaby kazdego sprawdzic alkomatem chyba;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby hayabusa była do wypożyczenia to ładuje sakiewke klepakami i jade nawet teraz,słyszałem że na zlocie w czechach był konkurs na najbardziej oryginalny w kwestii malowania kask , z konkursów możnaby też najgłośniejszy tłumik tylko trzeba by aparat do pomiaru decybeli,jak 3 dni to i ja bym pojechał jakieś piwko wyżłopać z kolegami z forum...

Edytowane przez Brylu 1989

Jawa mustang x 3 --->Wsk 125-->quad hensim 110 --->

Yamaha RD80 --->Gilera Coguar 125---> Jawa TS 350 ---> Suzuki Bandit 600 N ---> KTM SX 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...