Jump to content

Jak założyc kontrolke od Biegu jałowego(LUZU)?


DwD
 Share

Recommended Posts

Witam mam pytanie jak założyc kontrolke od luzu (biegu jałowego) w motocyklu 2t chodzi mi głównie jak podłączyc gdzie jest plus + a gdzie masa...prosił bym o opis jak to zrobic z góry dzięki ...pozdrawiam DWD

Link to comment
Share on other sites

Podłączenie bardzo proste + z za stacyjki doprowadzasz do kontrolki a drugi jej styk do czujnika. Czujniki luzu zwierają do obudowy silnika czyli do masy.

Dokładnie:P Masa do ramy czyli do metalu a + do stacyjki do kontrolki.Pozdrawiam Serdecznie Mateusz P.

Link to comment
Share on other sites

czyli czujnik daje mase czy jest przerywnikiem pomiędzy plusem?

 

czyli czujnik daje mase czy jest przerywnikiem pomiędzy plusem?

Czyli czujnik daje masę lampce. Zasilanie masz z kluczyka więc jest cały czas w czasie pracy silnika.

Link to comment
Share on other sites

czyli czujnik daje mase czy jest przerywnikiem pomiędzy plusem?

 

czyli czujnik daje mase czy jest przerywnikiem pomiędzy plusem?

Zanim napiszesz zastanów się i poczytaj posty wcześniejsze. Naucz się cierpliwości i korzystania z funkcji forum.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...