Skocz do zawartości

Lag wyciek


DANIO_86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Magneto- jak to mówią: ceń się, a będą Cie cenić:)

 

 

 

problem zaczyna sie w tym miejscu, ze zdecydowana wiekszosc ludzi kupuje motocykle-szroty za ostatnie pieniadze, a potem nie maja na utrzymanie. facet dysponuje 5 tysiacami zlotych. nie kupi maszyny za 3 i reszte w nia wsadzi, tylko kupi za 5,5.

i co z tego ze powiem 300zl za wymiane i nie zrobie nic bo nie przyjdzie do mnie, jak moge powiedziec 150zl i odejdzie z pocalowaniem reki? jezeli jestem w czyms naprawde dobry, tzn przerobilem tego wiecej niz moze sie wydawac, wowczas cena moze ulec lekkiej zmianie.

 

poza tym- ludzie boja sie oddac maszyne w reke tymbardziej mlodego czlowieka jakim jestem ja. potem tylko widze swoj usmiech, bo sytuacja taka zdarzyla sie wiele razy, ze facet przyszedl do mojego garazu, nawiazala sie rozmowa pod koniec ktorej wysmial mnie za rzekomy brak moich kompetencji, wiedzy i wogole ze nie mam pojecia o czym mowie, a potem idzie do serwisu, placi 3 razy tyle ile ja mu powiedzialem a maszyne i tak zrobilem ja. i ja mu ja zdaje, mowie co i jak bylo... spojrzenie bezcenne;)

 

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magneto jedziemy na jednym wózku;)

 

Tyle ze czasem to juz naprawde za frytki naprawia sie te złomostwa.

 

spokojnie, powtarzaj sobie: Doświadczenie jest bezcenne!

No więc dokładnie zapytaj czy to całkowita cena, znajomy miał w lato przypadek taki: szukał jak najtaniej, znalazł wymianę za 250zł, i tam oddał GSXRa, a na fak kwota 360bo: doszedł olej, uszelniacze i co najśmieszniejsze jakiś tam czyścik za 10zł :icon_eek:

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...