Jump to content

skradziono cbr 1100 xx (nietypowe malowanie)


zibik
 Share

Recommended Posts

Mirkowi (mojemu koledze ze Skęczniewa k.Turku) ukradli Hondę w piątek w nocy. Honda CBR XX 1100 z 2001, jak na XX ma bardzo nietypowe malowanie może się komuś rzuci w oczy.

Nr. do Mirka 601191908

 

skradziony xx

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/zIPse5cxn0/

 

tutaj jeszcze jeden link bo nie działają podobno nie wiem czemu

Edited by zibik
Link to comment
Share on other sites

oba działają. jak się nie załadował, podświetliłem pasek adresowy i jeszcze raz "enter" - otwierają się bez problemu

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Link to comment
Share on other sites

W ciagu kiilku dni to trzecia taka wiadomosc o skradzionym sprzecie...Tyle czasu byl spokoj. Czy te ch*je zima nie maja co robic? Dla mnie to jakis dziwny czas na kradzieze motocykli :icon_rolleyes:

 

Witam. € podskoczylo tak mocno, ze trzeba czesci na wlasnym rynku organizowac. :lapad: Pozdro

Link to comment
Share on other sites

Witam. € podskoczylo tak mocno, ze trzeba czesci na wlasnym rynku organizowac. :lapad: Pozdro

Ja dopiero co czesci na niemieckim i angielskim ebayu kupowalem. Wyszlo okolo 5 razy taniej niz w Polsce , pomimo wysokiego kursu ojro ;)

Link to comment
Share on other sites

W ciagu kiilku dni to trzecia taka wiadomosc o skradzionym sprzecie...Tyle czasu byl spokoj. Czy te ch*je zima nie maja co robic? Dla mnie to jakis dziwny czas na kradzieze motocykli :icon_rolleyes:

 

 

W ciągu kilku dni kolejna kradzież na terenie Wielkopolski.Częsci albo całe moto wypłynie wiosną.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

U mnie bez problemu link od razu wskoczyl.

W sezonie 2008 trzem znajomym probowali ukrasc motocykle.

Jednemu ukradli.

Przyszedl koles z plecakiem pokazal ze ma tam forse (jeden banknot 200 zlotowy na wierzchu a glebiej powtykane kawalki gazety).Jakos tak sprytnie kiwnal tym plikiem i nikt sie nie kapnal.

Gosciu zostawil plecak z forsa i przejechal sie kawalek,oddalil sie na 100 metrow spojrzal na kumpla spalil jeszcze gume i se pojechal...policja nic nie pomogla,pozbyl sie hondy cbr 1000rr za ponad 30.000.

 

Mam nadzieje ze twoja niunia XX sie znajdzie.

Pasji nie zmienię, bo jak to zrobić, gdy słyszę w sercu sportowy motocykl...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...