Skocz do zawartości

Borki Reloaded czyli Zimowy Spot Forumowy A.D.2009


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjezdzajcie. Jezeli ktos bedzie w stanie rano (ja bede,ale szybko sie go pozbede za pomoca piwka) to moszna jechac moim klamotem na MWB, mam tam darmowe wejsciówki. Tylko niewiele tam sie dostanie zima.

 

Ppeterek, to bedziesz czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego pytam, bo jak by czarno na jezdniach było to wręcz założyć można że część zdecyduje się na motór (dobra, przyznaje - tak mnie ciśnie na jeżdzenie że szukam tylko pretekstu żeby kredensa z garażu wytoczyć) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ppeterek, to bedziesz czy nie??

 

W góry nie jadę, wyjazd przełożony. Co do Borek trwają negocjacje :biggrin: Jeśli przyjadę, to w sobotę będę musiał wrócić (jak dojdę do siebie).

Śrubki kręcę do 17:00, albo 16:00 jak się uda. O winku pamiętam :cool:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jadę i tak jak pisałem wracam w sobotę, ale na pewno nie z rana. Czy ktoś z wawy chce się ze mną zabrać?

Adam jakie wino brac:

słodkie śliwkowe, czy jabłkowe - jeszcze bardziej słodkie :biggrin: ?

 

Oooo, my z soplem robimy to z ryżu, tylko musze jutro pożywkę i drożdże po pracy kupić :)

 

Pamiętaj rodzynki dodać, będzie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!!!!

Mam nadzieje, a właściwie jestem pewien, że szanowna brać motonitów bawi się bardzo dobrze na wypadzie w BORKACH :clap:

Z przykrością muszę stwierdzić, że ze względów moralno-etycznych musiałem zrezygnować z tej dostojnej imprezy (będę zdrowszy :biggrin: ) - dokładniejsze powody podam po imprezie:-)

POZDRAWIAM i mam nadzieje,że mam czego żałować... :bigrazz:

 

BAWCIE SIĘ i wypijcie moje ZDROWIE!!! :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

(jestem z WAMI duchem - szkoda,że nie ciałem - bo chciałem :wink: )

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...