Skocz do zawartości

Borki Reloaded czyli Zimowy Spot Forumowy A.D.2009


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

też zamierzam być w piątek, lepie się tak btw jakaś ekipa na przejazd czy każdy osobno? (wiadomo, w kupie raźniej i nikt kupy nie ruszy :wink: )

ja ja ja!! jadę w piątek. a przynajmniej taki mam plan, bo pogoda coś mało motocyklowa i przydałby się ktoś z autem... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mam taki - jak nie dowali śniegu albo nie będzie jakiej gołoledzi to chcę jechać motórem, parcie na jazdę staje się powoli nieznośne ;) Ale jak warunki będą raczej podłe to pojadę autem, lepiej tak bez dodatkowej frajdy ale za to nie lepić plastików przez resztę zimy... Tak więc tak czy inaczej będzie dobrze i można się zabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plan mam taki - jak nie dowali śniegu albo nie będzie jakiej gołoledzi to chcę jechać motórem, parcie na jazdę staje się powoli nieznośne ;) Ale jak warunki będą raczej podłe to pojadę autem, lepiej tak bez dodatkowej frajdy ale za to nie lepić plastików przez resztę zimy... Tak więc tak czy inaczej będzie dobrze i można się zabrać.

To ja się chętnie podłączę :icon_mrgreen: Prognozy są optymistyczno-pesymistyczne ;) Znaczy ma być ładnie i słonecznie, ale z dosyć konkretnym mrozem. Więc nie wiem czy :crossy: jest dobrym pomysłem-mimo że mnie też już skręca, żeby pojeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_evil: :icon_evil: :icon_evil: a ja nie wiem czy zdążę. Będę w Bubbera stronach od środy ciężko na moto pracować i kurde nie wiem czy zdążę :icon_evil: :(

 

...

Już wymyślasz? :icon_razz:

 

Aha, ja się zmywam w sobotę, więc proszę o udaną imprezkę w piątek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spooooko. W piątek i tak są najlepsze imprezki :bigrazz:

 

To prawda...

 

Nic nie wymyślam :icon_evil:

 

Z Buberem już się umawiam na kawę. Wyjazd mi się przesunął o jeden dzień i w Jeleniej Górze nocować będę z czwartku na piątek i do niedzieli będę w górach :icon_evil: i dupa blada :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...