Skocz do zawartości

Borki Reloaded czyli Zimowy Spot Forumowy A.D.2009


Adam
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zima ucieka, w grudniu tłuke kilometry na dwóch kołach kiedy tylko mam czas więc trzeba sie spieszyć z Zimową edycją forumowego zlotu w Borkach bo jeszcze nas lato dogoni.

 

Zasady jak w zeszłym roku, śpimy w pokojach w Borkowym Hotelu. Koszt pokoju to 100PLN/dobę. Data w temacie. Pokoi nie zaklepujemy bo biorąc pod uwagę ich liczbę w pensjonacie i porę roku na pewno miejsca nie braknie. Teoretycznie i oficjalnie pokój jest 2 osobowy, w zeszłym roku kimaliśmy po 4 osoby i było gitara.

 

Tak jak w zeszłym roku jesli pogoda na to pozwoli wykombinujemy ognisko. Generalnie akcja jest full spontan bez planowania czyli typowo motórowo. Jeśli ktoś przyjedzie samochodem nie będzie poniżany i nie będzie musiał uciekać przed stadem "prawdziwych motocyklistów".

 

 

 

A teraz deklaracje kto zaszczyci nas swoją obecnością i co przywiezie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zasady jak w zeszłym roku, śpimy w pokojach w Borkowym Hotelu. Koszt pokoju to 100PLN/dobę. Data w temacie. Pokoi nie zaklepujemy bo biorąc pod uwagę ich liczbę w pensjonacie i porę roku na pewno miejsca nie braknie. Teoretycznie i oficjalnie pokój jest 2 osobowy, w zeszłym roku kimaliśmy po 4 osoby i było gitara.

 

Jeśli ktoś przyjedzie samochodem nie będzie poniżany i nie będzie musiał uciekać przed stadem "prawdziwych motocyklistów".

 

 

 

A teraz deklaracje kto zaszczyci nas swoją obecnością i co przywiezie ;)

 

 

Witam i jak już pisałem 99% ze będziemy z Nulka

co do rezerwacji myśle ze warto zadryndac i zapytać ile miejsc wolnych będzie bo ostatnimi razy parter na spot Moherowy babcie sobie zarezerwowały zeby nie było buby z miejscami to warto sie doinformowac

 

i fakt sa twardzi Motórowcy co zima smigaja ja jednak na 4 -OO przyjade :crossy: :crossy:

 

i mysle ze nie tylko sam a ze wspaniałymi Ludzmi z Letniego Borkowania

a i szkla nie zabraknie Muze sie tez przytacha ze sobą :buttrock:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przyjedzie samochodem nie będzie poniżany i nie będzie musiał uciekać przed stadem "prawdziwych motocyklistów".

 

;)

 

 

Ale nie powiem może i z nami jakiś Pingwin na 2-OO się pojawi "prawdziwy motocyklista". :crossy: :notworthy:

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D akurat tak mi wypada przerwa miedzy zajeciami...czyli wolny weekend :D hym hym hym... pisze sie? musze zrobic konsultejszyn z Lonką,ale ona chciała konieszna jechać,wiec namawiać długo nie bede.kto tam dalej jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mi sie pierwsza sesyja zbliża.juz mam dosc tych studiów.wszystkie motoplany rozbijaja sie tylko o nauke.ale spokojnie... byle do wakacji :D

 

jak tam reszta Borkowiczów edycji "letniej"? gdzie sie podziewają?

Pani miss forum pewnie na sesji zdjeciowej,wiec nie pytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G...no! już sie najechałem :( jako ze nie pracujemy w piatek (2.1.09r)

to bedziemy to odpracowywac 16-go ;( a urlopu nie moge sobie brac,bo mam studyja i i tak co 2 tygodnie w piatek mnie nie ma ;( ja załamany,Lonka załamana . . . pokoj nie bedzie miał widoku na ocean ;(

dupaaaaa ;( bawcie sie dobrze i wypijcie za nieobecnych. pazdzierniaka nie podaruje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...