Skocz do zawartości

Użytkownicy NTV wyraźcie swoje opinie :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Zalety:

-Kardan

- V2

- zawory na śrubkach

- Długowieczny silnik

- wygodna kanapa

- jedno ramienny wahacz w przypadku revere

Minusy:

- specyficznie się prowadzi

- Ciężka :)

 

Rady:

Biegi najlepiej zmieniac powyżej 3k obrotów bo poniżej wał stuka, i silnik się bardzo muli.

 

Tomek

Edytowane przez tomeczek151
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! osobiście mam od 2 lat ntv 650 deauville i naprawdę jest to spoko sprzęt. ma może słabsze strony ale jest ich naprawdę bardzo mało. (silnik mógłby być troszkę mocniejszy). poza tym wszystko jest jak najbardziek OK!!!!!! polecam!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeżdżę na nowej Deauville i czasem ujeżdżam Revere. To są 2 różne motocykle jeśli chodzi o prowadzenie. Deauville jest tu bardziej posłuszna i wygodniejsza. Ma również mocniejszy i bardziej elastyczny silnik (wtrysk). Nie trzeba już jej kręcić ponad 3tys obr, żeby zmienić bieg.

 

Pozdrówka

 

P.s. Varadero ma już łańcuch, wi;ęc lotnik będzie miał dodatkową obsługę sprzęta w trasie. Poza tym co do Vara, to jestem ZA :)

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dodam jeszcze minus:

-ciężko znaleźć godnego następce ;)

 

Dla mnie jedyne co obecnie mogłoby stanąć obok mojej Reverki to MotoGuzzi Breva 1200 bądź BMW R1200R. Szkoda, że wszystkie takie drogie.

 

Jak tam Panowie, wybudziliście potwory ze snu zimowego?

Ja dzisiaj wypchałem swoją "bestyje" z garażu na "odświeżenie", mycie + przepolerowanie chromów, jutro jakiś wosk/Tcat na powłoki lakiernicze, może wsadzę aku (jak starczy czasu) i nic tylko odpalać... :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...