Skocz do zawartości

Male postepy w mojej jawasaki


cypherius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tył inspirowany jest maszynką jednego z ziomków od nas z forum , nicka nie pamietam, wiem tylko ze została skradziona ( taka niebieska).  

 

Zapewne chodzi Ci i Gufiego i jego yamahe rd :) Fajnie była zrobiona tylko ktos ją zap****** :cry: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezle niezle

moj jest w zbyt dobrym stanie zewnetrznym zeby cos zmieniac

jak cos to tylko wypoleruje pokrywy silnika

jak wyjade na miasto to wszystkie dupy beda moja :))

ale podziwiam za umiejetnosci i checie

i mam nadzieje ze bede za efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była zajebista. Mam jej foty na kompie. Zostaje tylko czekać aż skończysz  :)  

 

P.S. Ja chyba też trochę przebuduje swoją  :)

 

 

ty sie zeus lepiej nie dotykaj do niczego bo jak zwykle spieprzysz...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelling ktory robie nie jest wcale taki prosty, po zrobieniu jednego prostego patentu okazuje sie, ze wykonanie drugiej czynnosci urasta do dosyc duzego problemu. Z ta jawka jest tak : tydzien, dwa myslenia i pol dnia roboty, lepiej pomyslec sto razy niz cos spartolic. Teraz wlasnie jestem w slepym zaulku, ale jestem twardy i dam rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyjade na miasto to wszystkie du*y beda moja

Z ogórem ??? Musiał byc ze złota :twisted:

 

ty sie zeus lepiej nie dotykaj do niczego bo jak zwykle spieprzysz...  

 

Pilnuj swoich swietnych sprzetów

 

Ja swoich sprzetów pilnuje i dbam o nie, pakuje w nie kase i zostawiam w głównie orginalnym stanie. A ty nie kozacz tak bardzo, bo fakt ze przesiadłes sie z jawki na honde nie czyni cie lepszym ode mnie czy kogokolwiek z forum :?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie twoje ciagłe gadanie i ganienie wszystkich którzy chca ulepszyc swoje sprzety. Widziałes/jezdziłes jawka Z3USA ??? Nie sądzę wiec sie zbyt duzo nie wypowiadaj. I ty sie wypierasz ze sie nie kłócisz ??? Od własnie takich twoich głupich docinek wszystkie kłotnie sie zaczynaja

 

NIE LUBIE CIE :!:

 

Ja swoich sprzetów pilnuje i dbam o nie, pakuje w nie kase i zostawiam w głównie orginalnym stanie.

 

Widac

 

A ty nie kozacz tak bardzo, bo fakt ze przesiadłes sie z jawki na honde nie czyni cie lepszym ode mnie czy kogokolwiek z forum

Nie kozacze bo nie mam czym. Ani sprzetem ani umiejętnosciami bo mam je słabe (wkoncu przejechałem motorem tylko 1000km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie twoje ciagłe gadanie i ganienie wszystkich którzy chca ulepszyc swoje sprzety. Widziałes/jezdziłes jawka Z3USA ??? Nie sądzę wiec sie zbyt duzo nie wypowiadaj. I ty sie wypierasz ze sie nie kłócisz ??? Od własnie takich twoich głupich docinek wszystkie kłotnie sie zaczynaja

 

NIE LUBIE CIE :!:  

 

Ja swoich sprzetów pilnuje i dbam o nie, pakuje w nie kase i zostawiam w głównie orginalnym stanie.

 

Widac

 

A ty nie kozacz tak bardzo, bo fakt ze przesiadłes sie z jawki na honde nie czyni cie lepszym ode mnie czy kogokolwiek z forum

Nie kozacze bo nie mam czym. Ani sprzetem ani umiejętnosciami bo mam je słabe (wkoncu przejechałem motorem tylko 1000km)

 

A myslisz ze mi zalezy na tym czy mnie lubisz czy nie?? pozatym nie wiem czy planowanie głowicy i ogien z tłumika czyli pomysly zeusa to ulepszanie- jesli tak sadzisz to gratuluje. Pozatym o co ci chodzi z tym

Ja swoich sprzetów pilnuje i dbam o nie, pakuje w nie kase i zostawiam w głównie orginalnym stanie.
? ze restauruje simsona, do stanu orginalnego, w ktorym dosc dawno nie byl zanim go kupilem? ze MZ miala wypadek, nie ze mna zreszta?? dziwne masz te poglady

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam koniec klotni. Kazdy ma wlasne zdanie i niech tak zostanie. A tak swoja droga nie podobaja mi sie np. scigacze i popisy na nich, tak jak tuning sprzetow. Ale staram sie szanowac innych ktorym sie to podoba . Zawsze patrze z tego punktu ze ktos kto jezdzi na scigaczach moze powiedziec ze enduraki sa do du*y, albo ze ktos kto nie tuninguje sprzeta to idiota. Rozni ludzie to rozne zainteresowania i trzeba to uszanowac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...