Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 17 Finał 11.01.2009


Kornik(W-wa)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

21. Tatakis

No i mam oczko ! Mnie by miało zabraknąć na WOŚPie ? Niedoczekanie, nawet jak będzie -10, to i tak się przyturlam.

:icon_biggrin:

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy tylko ja mam takie problemy z działaniem forum ? Ale na szczęscie udało mi się tu dostać :)

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam ponownie,

Termin Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami (przypomnę 11 stycznia 2009), tak więc po ustaleniach z Towarzystwem Przyjaciół Volkswagena Garbusa "Garbiarnia", mam zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w paradzie motocykli zabytkowych i współczesnych oraz samochodów old i youngtimerowych. Przypomnę tylko, że celem XVII Finału WOŚP będzie wczesne wykrywanie nowotworów u dzieci.

 

Tak więc plan wygląda następująco:

- 10:00 – zaczynamy zbiórkę na pl. Teatralnym jak rok temu na parkingu (patrząc na główne wejście Teatru Wielkiego, po jego lewej stronie)

- 11:00 – wyruszamy z pl. Teatralnego (Jedziemy ulicami Senatorska, Wierzbowa, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Królewska, Grzybowski, Twarda, Emilii Plater, Aleje Jerozolimskie, Marszałkowska, Plac Konstytucji (nawrót), Marszałkowska, Aleje Jerozolimskie, Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży (nawrót), Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, Miodowa, Plac Krasińskich, Bonifraterska, Konwiktorska, Zakroczymska, Wójtowska, Przyrynek, Rynek Nowego Miasta (postój)

- 13:00 – Dojeżdżamy na miejsce postojowe na Rynku Nowego Miasta i pomagamy w kwestowaniu wolontariuszom (oczywiście kto chce, nic na siłę, jak ktoś chce stać i gadać z kumplami też dobrze :) )

- około 16:00 – kończymy kwestowanie i udajemy się na teren Uniwersytetu Warszawskiego gdzie ma czekać na nas ciepły posiłek (oczywiście dla chętnych którzy wytrwają do końca).

 

W tym roku na Rynku Nowego Miasta, nie jak w zeszłym roku, motocykliści dostają miejsca na słońcu a w cieniu parkują samochody, tak więc będzie nam ciut cieplej, a dodatkowo Garbiarnia ma mieć ciepłą herbatę więc jak komuś zimno to śmiało brać, ma być też możliwość zagrzania się więc myślę że damy radę :)

 

Co do samego przejazdu to prośba Panie i Panowie jedziemy na zakładkę bez wyskakiwania przed szereg, jedne pas zostawiamy wolny (chyba że jest tylko jeden) dla jeżdżących fotografów i technicznych. Co do fotografów prosiłbym o ewentualne deklaracje kto zamierza jechać i cykać foty, za fotografów rozumiem skład kierowca plus pasażer z aparatem, jeśli ktoś chce sam jechać i cykać to proszę o info na PW. Powtarzam jedne pas WOLNY dla fotografów i technicznych, tak więc jeśli widzicie że są 2 pasy ruchu i widzicie, że ktoś jedzie po nim na motocyklu to nie wskakujcie na ten pas.

 

Co do przejazdu to jedziemy w następującej konfiguracji: Pierwsze jadą Samochody old- i youngtimery, następnie zabytkowe motocykle, i potem motocykle współczesne. Skrzyżowania ma nam blokować policja i mają pomagać w przejeździ całej parady przez ulice warszawy. Jeśli chodzi o skrzyżowania gdzie jest duży ruch tramwajowy może wystąpić konieczność przepuszczenia 3 tramwajów ale to wyjdzie w praniu.

 

W planie jest też wożenie ludzi w motocyklach koszami, co do motocykli współczesnych to kwestia umowna i zależna od warunków nawierzchni, musimy pamiętać o bezpieczeństwie naszym i osób przewożonych, ale w tej kwestii ustalenia zostaną poczynione na miejscu na Rynku Nowego Miasta.

 

Oczywiście wszystko zależy jeszcze od pogody ale myślę że ona będzie łaskawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel bierze swój piękny ciągnik ( zamówiłam temp.+25st.), podczepiamy roztrząsarkę z solą/piaskiem i jadymy....... :clap: :cool:

 

Patrzac na to co sie dzieje obecnie za oknem .........

Nic tylko trza jechac :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

21. Tatakis

22. MariuszRR

 

Czy będzie ktoś jechał ze stron: Pruszków, Piastów, Ursus, Włochy ??? Może by po drodze się spotkać, np; pod KFC???

Edytowane przez MariuszRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

21. Tatakis

22. MariuszRR

23. Jeżyk + plecaczek ewentualnie :)

 

Obym tylko zdążył z wyszykowaniem mojej Gwiazdeczki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

21. Tatakis

22. MariuszRR

23. Jeżyk + plecaczek ewentualnie

24.MichaelO

25.Mam nadzieję że barthezzz1, jak mu się zechce R6 z zadupia górnego przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Banka

2. Aśka

3. Grzesiek

4. Teosik

5. Klaudiusz

6. Modek

7. Maciekka

8. Zawisza

9. raVVVen

10. tango

11. Agnes535

12. pepe

13. Pozytywnie Zakrecony Wariat(nikt nie chce to ja sobie wezme trzynastke )

14. Belgu

15 (i 16). Jacek0707 - co tak sam będę siedział... (+ewentualnie 1 sprzęt spoza forum)

17. AdBar

18. Hiszpan

19. zappa

20. HooLooVoo

21. Tatakis

22. MariuszRR

23. Jeżyk + plecaczek ewentualnie

24.MichaelO

25.Mam nadzieję że barthezzz1, jak mu się zechce R6 z zadupia górnego przyjechać

26. Jurjuszi

 

A co mnie tam.

с новым годом!

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...