Skocz do zawartości

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - 17 Finał 11.01.2009


Kornik(W-wa)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra prawie rok temu się ruszyliśmy dość licznym "gronem" na paradę z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, nikt się nie spodziewał chyba, że będzie tyle osób ale frekwencja dopisała. W przez cały roku co raz mamy przykłady, że jednak dwa kółka (obojętne czy to motocykl czy skuter czy mini corss; ) ) zbliżają ludzi i tym oto sposobem, mieliśmy bardzo udaną akcję w WOŚP 16 finał, Centrum Zdrowia Dziecka, akcja dla Patryka, Domu Dziecka na Kole, ostatnio Mikołajki, każda z tych akcji była organizowana przez kogo innego ale ludzie zawsze dopisywali i powoli zbliża się koniec tego roku (bo sezon jak widać trwa i trwa :D ) i jak to już przystało z początkiem nowego roku rusza kolejna edycja Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Według strony WOŚPu 17 finał rusza 11 stycznia 2009 roku i myślę, że tym razem ogarniemy temat tak samo jak rok temu albo i lepiej oczywiście pod warunkiem, że pogoda dopisze, tzn. że nie będzie śniegu lub lodu na ulicach, ale myślę, że na górze i tak nas lubią i pogoda dopisze (no może nie lubić nas ten ksiądz z pl. Teatralnego :P ale cóż nie każdemu się dogodzi :P )

 

Wstępnie prowadzę już rozmowy z Garbiarnią, która to rok temu organizowała paradę do której podpieli się motocykliści. Z ustaleń już wiem, że i w najbliższą parade tez jesteśmy już wpisani. Parada w tym roku ma przebiegać tylko po tej stronie Wisły ( w zeszłym roku była tez Praga grana).

 

Czekam na deklaracje chętnych osób :) i o wszystkim będę informował na bieżąco.

 

Szerokości i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, tez o tym myslalem, ale kolega byl szybszy i jak widze bardziej obyty w temacie :)

 

Ja sie zglaszam.

A czy jest szansa zeby podpiac sie pod sztab i uczestniczyc w zbiorce jako wolontariusz?

 

I o to też się dowiem, skoro są chęci i chętni, zapewne można zbierać jak rok temu razem z Garbiarnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Banka

2.Aśka

3.Grzesiek

4.Teosik

5. Klaudiusz

6.Modek

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...