Skocz do zawartości

Jaki tłumik najlepiej kupić


Rekomendowane odpowiedzi

A co to połowiczna?? kupilem same końcówki bolton sztuk dwie w nierdzewce polerowanej w triovalu. carbon mi sie nie podoba za specjalnie

 

A co do tej naklejki to faktycznie kaszana. w yoshi na 99% jest malowane nie naklejane

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz uwaga :icon_exclaim: Założyłem, maszynę rozgrzałem, na drugi dzień przyszedłem i troszkę naklejka odeszła - musiałem ją dokleić - teraz jest ok, ale w puszcze za prawie 2 tys. :icon_question: :eek: :rolleyes:

 

 

 

A rozmawialiśmy wcześniej o jakiści Akra vs Yoshi i jak widać, nie jest wcale tak na + na rzecz Akra.

 

U mnie na Yoshi R77 jest nie naklejka, ale tabliczka metalowa, co z grubsza widać TU.. Zakładałem po raz kolejny kompletny układ z tej firmy i naprawdę nie mam zastrzeżeń.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to połowiczna?? kupilem same końcówki bolton sztuk dwie w nierdzewce polerowanej w triovalu. carbon mi sie nie podoba za specjalnie

 

A co do tej naklejki to faktycznie kaszana. w yoshi na 99% jest malowane nie naklejane

 

Ja jak rozwałażałem zakup to były oferowane "połowiczne" czyli od katalizatorów do wydechu + wydech.

 

Z naklejką prawdziwa kaszana :rolleyes: :lapad:

 

A rozmawialiśmy wcześniej o jakiści Akra vs Yoshi i jak widać, nie jest wcale tak na + na rzecz Akra.

 

U mnie na Yoshi R77 jest nie naklejka, ale tabliczka metalowa, co z grubsza widać TU.. Zakładałem po raz kolejny kompletny układ z tej firmy i naprawdę nie mam zastrzeżeń.

 

Rozmawialiśmy wcześniej i wyszło strasznie na in minus :rolleyes: Najprawdopodobniej już Akrapa nigdy nie kupię... Bo to jest po prostu śmieszne. Nawet nie żałosne :rolleyes: :lapad:

 

Żałuję bo Yoshi tak jak wspominałem połowiczną mogłem kupic za mniej i dałem doopy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to u mnie nie ma czegos takiego jak katalizator :)

 

Można kupić same boltony albo kompletny układ ale tylko w wersji 4w1 a to jak dla mnie jest niedopuszczalne w hayabusie. musza być dwa kominy.

 

Co do akrapa to działa bardzo dobrze bo tego nie mozna zarzucić ale takie wlasnie potknięcia jak naklejka zamiast konkretnej tabliczki, czy słabo dopracowana strona wizualne zdecydowanie rzutują na ich produkty tym bardziej ze sa bardzo drogie

 

Aha wczesniej mialem DEVILe i jak ktos chce kominy które szatkują mózg swoim dzwiękiem to polecam. normalnie po godzinie łeb rozrywało. gadalo to to pięknym basem ale mimo wszystko nie do użycia

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to u mnie nie ma czegos takiego jak katalizator :)

 

Można kupić same boltony albo kompletny układ ale tylko w wersji 4w1 a to jak dla mnie jest niedopuszczalne w hayabusie. musza być dwa kominy.

 

Co do akrapa to działa bardzo dobrze bo tego nie mozna zarzucić ale takie wlasnie potknięcia jak naklejka zamiast konkretnej tabliczki, czy słabo dopracowana strona wizualne zdecydowanie rzutują na ich produkty tym bardziej ze sa bardzo drogie

 

Aha wczesniej mialem DEVILe i jak ktos chce kominy które szatkują mózg swoim dzwiękiem to polecam. normalnie po godzinie łeb rozrywało. gadalo to to pięknym basem ale mimo wszystko nie do użycia

 

No to się mówi, że masz kompletny układ :wink: Myślałem, że tylko masz bolt-on'y :wink:

 

Tutaj mi właśnie proponowali połowiczny, ale no niestety mi nie odpowiadała Yoshi i teraz żałuję, że właśnie się nie zdecydowałem na nią.

 

Tak jak piszesz Bart, cena jest ku*ewska a jakość absolutnie anty adekwatna do jakości :rolleyes:

 

W każdym bądź razie - każdy się uczy na swoich błędach :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żałuję bo Yoshi tak jak wspominałem połowiczną mogłem kupic za mniej i dałem doopy :rolleyes:

 

To są układy 3/4 czyli tłumik + midpipe, bez kolektorów. Właśnie widziałem, że w Yoshi do nowej R1 nie robią kolektorów i mam nadzieję, że się to zmieni w stosunku do modelu 2009, bo się na nią szykuję, tym bardziej że pomysł na Cafe Racer odszedł w siną dal. Jak nie, to Akrap, tylko żeby mi k... naklejki nie poodpadały, bo to dla żony, a kobiety to estetki najczęsciej. I będzie mi głowę suszyć, co jej za badziew założyłem, a to dobre układy przecież są i nie tanie...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się mówi, że masz kompletny układ :wink: Myślałem, że tylko masz bolt-on'y :wink:

 

Tutaj mi właśnie proponowali połowiczny, ale no niestety mi nie odpowiadała Yoshi i teraz żałuję, że właśnie się nie zdecydowałem na nią.

 

Tak jak piszesz Bart, cena jest ku*ewska a jakość absolutnie anty adekwatna do jakości :rolleyes:

 

W każdym bądź razie - każdy się uczy na swoich błędach :bigrazz:

 

 

A ja przed chwilą właśnie kupiłem używkę Yoshi :buttrock:

 

Zobaczymy jak to to będzie gadało. Obecnie mam mniej znany tłumik SR Racing, który też ostro daje radę, ma puste bebechy i zionie ogniem jak piekielny smok po odkręceniu końcówki :wink: Ale trochę przytarty, więc idzie na złom.

 

Swoją drogą ktoś wie coś więcej na temat tłumików SR Racing? Coś piszą o nich na niemieckich forach, ale z niemieckiego umiem tylko "ich weich nicht". :buttrock:

 

VECTOR szykuje sprzęta i na wiosne :crossy: w traske i na dupeczki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się mówi, że masz kompletny układ :wink: Myślałem, że tylko masz bolt-on'y :wink:

 

No wlasnie mam same boltony bo uklad 4 w 1 mi sie nie podoba a tylko takie sa do hajki. jak by robili 4 w 2 to bym nabył :)

 

Prawda jest taka ze producenci układów wydechowych skupiaja sie na konkretnych markach motocykli i glownie z nimi kooperują. yoshimura z suzuki akrapovic z yamaha jak tam reszta to nie wiem. wystarczy popatrzec na ich witryny w internecie. w yoshi lista do suzuki jest długa i namiętna to samo u akrapovica do yamahy.

 

Mysle ze to dobry kierunek

 

Swoja droga co tam honda i kawasaki zakladają ?

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie, to Akrap, tylko żeby mi k... naklejki nie poodpadały, bo to dla żony, a kobiety to estetki najczęsciej. I będzie mi głowę suszyć, co jej za badziew założyłem, a to dobre układy przecież są i nie tanie...

 

To wyobraź sobie Mor moje rozczarowanie :rolleyes: Płacąc no sorry nie małą kwotę za kawałek wydechu patrzę a ta je*ana naklejka odłazi :eek: Już przeżyję, ale daje do myślenia...

 

Gdyby to była używka albo cuś, ale nie nowy z pudełka :rolleyes:

 

VECTOR szykuje sprzęta i na wiosne :crossy: w traske i na dupeczki :biggrin:

 

Hunter - dajesz znać i dajemy pełną pi*dą gdziekolwiek :buttrock: :flesje: :lalag:

 

No wlasnie mam same boltony bo uklad 4 w 1 mi sie nie podoba a tylko takie sa do hajki. jak by robili 4 w 2 to bym nabył :)

 

Swoja droga co tam honda i kawasaki zakladają ?

 

To Cię nie zrozumiałem :wink:

 

Podpinam pod pytanie bo sam się nad tym zastanawiałem. Ktoś coś wie?

 

PS. Muzyka Akrapa wcale nie jest taka głośnia jakiej się spodziewałem. Wersja bez homo.

Edytowane przez Vector
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Hunter - dajesz znać i dajemy pełną pi*dą gdziekolwiek :buttrock: :flesje: :lalag:

 

 

 

Lol :lalag:

 

Czekaj tylko troche pozamieniam gratów w końcu impreze sponsoruje Allianz Direct :buttrock: :clap:

 

Na wiosne będzie odje*ana tak sztuka że zobaczysz. :buttrock:

 

Pozdro bedziemy w kontakcie :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czekaj tylko troche pozamieniam gratów w końcu impreze sponsoruje Allianz Direct :buttrock: :clap:

 

Na wiosne będzie odje*ana tak sztuka że zobaczysz. :buttrock:

 

 

Spoko spoko :lalag: Kumple też już się zgrzewają na wspólne śimganie :lalag: :buttrock:

 

Dobrze, że masz tego sponsora bo byś się wykończył :wink: Mam nadzieję, że będzie od*ebana :lalag:

 

Sorki Panowie za off top :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witam zakupiłem tydzień temu kawassaki ER5. Jest to mój pierwszy konkretny motocykl ale jedno mnie rozczarowało. Seryjny wydech nie brzmi tak jak bym chciał, mam budżet 1200 zł. Polecają wydech Montii Exhaust http://adf.ly/1aPTMK oraz dużo droższy IXIL OVAL XTREME http://adf.ly/1aPTTg . Jeśli ktoś posiada któryś z wydechów prosiłbym o odpowiedź. Czy tańszy Montii daje radę czy nie ma co wydawać 400 zł tylko kupić IXIL Oval ?

Edytowane przez MotocyklistaER5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...