Skocz do zawartości

Skrzynia biegów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanko do posiadaczy Versysa.Zablokowała mi się skrzynia chodziła tylko 5 i 6.Podstawiłem motor do serwisu i po minucie było ok-oczywiscie nic się nie dowiedziałem o przyczynie,bo tajemnica zawodowa.Tylko powiedzieli że z mojej winy.Może ktoś udzieli mi informacji co zrobiłem nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko do posiadaczy Versysa.Zablokowała mi się skrzynia chodziła tylko 5 i 6.Podstawiłem motor do serwisu i po minucie było ok-oczywiscie nic się nie dowiedziałem o przyczynie,bo tajemnica zawodowa.Tylko powiedzieli że z mojej winy.Może ktoś udzieli mi informacji co zrobiłem nie tak

A ile chcesz dać za taką informację ?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może napisz jakie były okoliczności zablokowania skrzyni, i czy ta minutka to rzeczywiście minutka, czy trochę dłużej. I wtedy będzie można powiedzieć coś w miarę dokładnie.

Edytowane przez baba_zanetti

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co w takim razie istnieje to forum

A w celu propagowania kultury motocyklowej a na pewno nie po to, aby informacje zdobywane ciężką pracą przez wiele lat rozdawać darmo różnym sępom.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w celu propagowania kultury motocyklowej a na pewno nie po to, aby informacje zdobywane ciężką pracą przez wiele lat rozdawać darmo różnym sępom.

 

 

To w takim razie po co jest te forum? Bo z PANA postow nie mozna nic sie konkretnego dowiedziec tylko nasuwa sie przeslanie "jedz do serwisu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w celu propagowania kultury motocyklowej a na pewno nie po to, aby informacje zdobywane ciężką pracą przez wiele lat rozdawać darmo różnym sępom.

Dział "Mechanika" chyba nie tylko w celu propagowania kultury. A jak się niema co lub nie chce się powiedzieć to poco się odzywać? i po co te "sępy"?. Oj nieładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział "Mechanika" chyba nie tylko w celu propagowania kultury. A jak się niema co lub nie chce się powiedzieć to poco się odzywać? i po co te "sępy"?. Oj nieładnie.

Otwórz swój serwis lub zatrudnij się jako mechanik to dowiesz się skąd biorą się SĘPY" młody człowieku.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacer i emil możecie założyć nowy temat i zapytać w dziale Przy piwie ale nie w Mechanice bo to zaczyna być śmieszne.

 

smieszne moze byc to ze skoro chcesz propagowac kulture motocyklowa sam nie zaczniesz od dzialu przy piwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Piotrze odzywki typu "wiem ale nie powiem" nie przystoją komuś w Pańskim wieku. Jeśli chce Pan propagować kulturę to proszę dawać przykłady pozytywne bo jak na razie to daje pan tylko przykład jak nie wypowiadać się na forum. Po drugie jeśli chodziłoby o kogoś innego to zaraz pojawiłyby się domniemania o nabijaniu postów. Pańskie wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu podobnie jak moja, więc proponuję ten wątek przenieść do działu Przy Piwie a autorowi założenie ponownie wątku w tym dziale z dokładniejszym opisem.

P.S. Może też przydałoby się założyć dział Kultura i tam przenosić różne zmagania intelektualne.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może napisz jakie były okoliczności zablokowania skrzyni, i czy ta minutka to rzeczywiście minutka, czy trochę dłużej. I wtedy będzie można powiedzieć coś w miarę dokładnie.

Właśnie chodzi o to,że nie zaistniały żadne wyjątkowe okoliczności tej nazwe to-usterki.Normalna jazda w cyklu miejskim-dojazd do parkingu na obrzeżach miasta przy supermarkecie i brak możliwości zbicia biegu.Została tylko zapięta 5 z możliwością zapięcia 6.Co do servisu-dosłownie chwila jak mechanik wstawił motor na warsztat i już na nim jechał.Nie dowiedziałem się niczego poza uśmiechami-ale mi do śmiechu daleko.Tak samo daleko jak do przeistoczenia się we wspomnianego sępa.Zadałem pytanie licząc na podpowiedz,a nie na targowanie się za ile.To nie rynek-tylko forum ludzi z jajami-nie łączyć z sępami,chociarz te też są z jaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi o to,że nie zaistniały żadne wyjątkowe okoliczności tej nazwe to-usterki.Normalna jazda w cyklu miejskim-dojazd do parkingu na obrzeżach miasta przy supermarkecie i brak możliwości zbicia biegu.Została tylko zapięta 5 z możliwością zapięcia 6.Co do servisu-dosłownie chwila jak mechanik wstawił motor na warsztat i już na nim jechał.Nie dowiedziałem się niczego poza uśmiechami-ale mi do śmiechu daleko.Tak samo daleko jak do przeistoczenia się we wspomnianego sępa.Zadałem pytanie licząc na podpowiedz,a nie na targowanie się za ile.To nie rynek-tylko forum ludzi z jajami-nie łączyć z sępami,chociarz te też są z jaj.

To co napisałeś świadczy tylko o uczciwości mechanika tego serwisu.

Nie dziwię się , że się uśmiechali bo ja popłakał bym się ze śmiechu.

Niby 33 lata na karku a nie potrafi prawidłowo używać swojego motocykla ?

Nie chce mi się odpowiadać na inne posty w tym temacie.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisałeś świadczy tylko o uczciwości mechanika tego serwisu.

Nie dziwię się , że się uśmiechali bo ja popłakał bym się ze śmiechu.

Niby 33 lata na karku a nie potrafi prawidłowo używać swojego motocykla ?

Nie chce mi się odpowiadać na inne posty w tym temacie.

Nie podważam uczciwości tego mechanika,ani żadnych mechaników.Widze,że kolega lubi dogadywać ''młodszym'' i mniej doświadczonym-nie wytykając nikomu wiosen.Trudno-ta dyskusja do niczego nie zmierza.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...