Skocz do zawartości

Benelli Cafe Racer


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było przekłamanie w tłumaczeniu, ale wypił im 8 litrów, a pojemość baku to 18 [ ? ]

 

Calkiem prawdopodobne

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Vector - Na wizji jechali raczej niemrawo... Dosiadało go wprawdzie dwóch kolesi jeżdżących na co dzień czym innym... whatever . IMO motocykl wygląda na turystę, więc niech pali nawet 12 litrów, ale całkowita pojemność 18 to poracha.

 

@ kornol - Tak, to ten program.

 

Bo tamten to nie był Cafe Racer

 

No przecież napisałem dokładnie o jakim moto się wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Vector - Na wizji jechali raczej niemrawo... Dosiadało go wprawdzie dwóch kolesi jeżdżących na co dzień czym innym... whatever . IMO motocykl wygląda na turystę, więc niech pali nawet 12 litrów, ale całkowita pojemność 18 to poracha.

 

@ kornol - Tak, to ten program.

No przecież napisałem dokładnie o jakim moto się wypowiadam.

 

Tak, ale wydaje mi się, że silnik o takiej pojemności nie spali 5 litrów :wink: Czymś to trzeba wykarmić.

 

Ale co do tego, że jak na turyste to rzeczywiście mółby to być nie lada problem :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co do tego, że jak na turyste to rzeczywiście mółby to być nie lada problem :icon_rolleyes:

 

Ja bym nie domonizował problemu spalanie/pojemność baku. Całą dotychczasową turystykę odwaliłem na sportach. Trzeba się przyzwyczaić do częstszego tankowania. Inna sprawa, że ja w 99% przypadków jeżdżę sam, więc nie było sprawy, że ludzie z grupy jeżdżą na sprzęcie o zasięgu omc samochodowym. Każdy widzi co kupuje i musi się liczyć z konsekwencjami.

 

Co do Cafe Racer, jak mówiłem sprzęt zajefajny. Jego plusem i minusem zarazem jest to, że golas. Wygląd super, ale targa konkretnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie domonizował problemu spalanie/pojemność baku. Całą dotychczasową turystykę odwaliłem na sportach. Trzeba się przyzwyczaić do częstszego tankowania. Inna sprawa, że ja w 99% przypadków jeżdżę sam, więc nie było sprawy, że ludzie z grupy jeżdżą na sprzęcie o zasięgu omc samochodowym. Każdy widzi co kupuje i musi się liczyć z konsekwencjami.

 

Co do Cafe Racer, jak mówiłem sprzęt zajefajny. Jego plusem i minusem zarazem jest to, że golas. Wygląd super, ale targa konkretnie.

 

Owszem, ja równiez jestem przyzwyczajony w trasie tankowac po 140/150 km, ale jeśli biorąc pod uwagę, że to nie sport tylko bardziej turystyk to spalanie jest dość konkretne i szczerze mówiąć jeśli miałbym się przesiąść ze sporta na taką kanapę i tankować tak samo jak to robiłem wykorzystując dużo większą moc to byłbym po prostu rozczarowany. A tak nawiasem mówiąc - wisi mi spalanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A kto wybiera moto na podstawie testów? :wink:

 

Pytanie wiec, po co robi sie wogole te testy ? Oczywiscie, ze niekazdy sie z nimi zgodzi i nie dla kazdego beda one mialy konkretne zastosowanie. Osobiscie biore je jednak pod uwage.

 

:crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie wiec, po co robi sie wogole te testy ? Oczywiscie, ze niekazdy sie z nimi zgodzi i nie dla kazdego beda one mialy konkretne zastosowanie. Osobiscie biore je jednak pod uwage.

 

:crossy:

 

Miałem na myśli, że różne rzeczy nie odpowiadają różnym ludziom. Dla mnie osobiście poczytać mogę a motocykl a i tak wybieram na pewno nie sugerując się testami.

 

 

:notworthy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W zeszłym roku w którymś Motocyklu testowali jakiegoś Benelli. Redaktor zaliczył na sprzęcie glebę nie znając tak naprawdę przyczyny.

2. W Wiadomościach Motocyklowych testowano Benelli, też z pamięci nie podam modelu, pejser zaznaczył naganną pracę wtrysku.

 

Szukać tych gazet nie będę bo mi się nie chce.

Czy nie jest tak, że wszystkie te Benelli mają jeden silnik 1130ccm różnie zestrojonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatni motocyklu - styczniowym Benneli w ogóle wypadło z gry, silnik odmówił współpracy. Oderwała się jakaś część o ile dobrze pamiętam od układu wtryskowego i uszkodziła tłok...

czytałem ten artykuł, silnik dosłownie wybuchowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...