Skocz do zawartości

Egzamin w Skierniewicach - Pozytywnie ;D


sonus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to gratulacje dla Ciebie! :) powiedz, na czym wcześniej nie zaliczyłeś.

 

Za pierwszym razem nie zaliczyłem dlatego, że mój instruktor w ogóle nie przygotował mnie z przygotowania pojazdu do jazdy, więc ja jako człowiek który nie miał nigdy styczności z motocyklami i samochodami nie poradziłem sobie z tym elementem egzaminu za pierwszym razem, ale najgorsze było to, że tam gdzie się uczyłem była yamaha ybr 125 z roku 1998 albo trochę młodsza, a na egzaminie jest yamaha ybr 125 z 2005 lub 2006 roku, więc w ogóle inna bajka jazdy ;D. Po zmianie instruktora przed drugim podejściem wykupiłem jazdy w szkole z nową yamaha ybr z 2008 roku. Instruktor świetnie mnie przygotował ( żałuje, że nie poszedłem wcześniej do innej szkoły jazdy), lecz tym razem okazało się, że yamah za brakło i że muszę wziąć mz125. Już myślałem, że nie wyjadę z placu, ale trafił się spoko egzaminator który rozumiał, że z mz nigdy w życiu nie miałem styczności pokazałem mu wszystkie elementy, ten pozwolił mi zrobić plac, który wyszedł bez błędnie i na miasto. Po powrocie do worda Pan egzaminator powiedział ładnie plac, ładnie miasto, ale na zawracaniu na rondzie przed wjazdem na rondzie stanął Pan dwukrotnie za daleko lewego krawężnika wysepki (w sensie po lewej stronie pasa albo środek, a nie 10cm od środka). I tak oblałem za drugim razem. A trzeci raz był w deszcz, znów mz, pełno kałuż, ślisko i zimno, ale mimo że instruktor po powrocie powiedział do mnie, że mało dynamicznie, oraz że boję się jeździć to wyjaśniłem mu, że jechałem tak jak pozwalały na to warunki atmosferyczne i stan nawierzchni ;) i wtedy usłyszałem magiczne słowo "pozytywnie" ^^

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :D

 

Chciałem się pochwalić, że po wielu trudach i mękach ;D zdałem za 3 razem egzamin kategorii A na prawo jazdy ;D teraz tylko jeszcze prawko B i będę w domu ;D

 

Pozdrawiam

Sonus

 

Witam,

 

Gratuluję zdania egzaminu :clap: tym bardziej że zdawaleś w "moim" mieście.

 

Skierniewicki WORD ma dobra opinię i - nie ma co ukrywać - prościej zdać egzamin w małym ośrodku. Dla nas alternatywą są "Wawa" i "Lodz zone" a tam bardzo łatwo można dać się podpuścić egzaminiatorowi.

Zresztą jako mieszkaniec Żyrardowa na pewno znałeś troche Skce wcześniej.

 

Życzę Ci niekończacego się sezonu motocyklowego :crossy: i benzyny po 2,99 PLN :lalag: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA również zdawałem w skierniewicach, B jakies 6 lat temu, za pierwszym podejściem. Tak samo w przypadku A w tym roku. Instruktora na A miałem takiego palanta :evil: nic nie mówił, tylko rozmawiał przez telefon i siedział w poldku a jak już rozmawiał ze mną, to mówił : "zależy która noga wstanie i czy go nikt nie wqrwi, od tego zależy Twoj egzamin". Olałem go i przed egzaminem wykupiłem godzinke w ośrodku szkolenia widok który,znajduje się za scianą z wordem, facet konkretny,rzeczowy i mający pojęcie o wymaganiach na egzaminie.Przejechaliśmy raz trase samochodem po mieście omówił wszystkie szczególy, na jazde moto po trasie zabrakło czasu.

 

Egazminator był straszny, arogancki,hamowaty,zgryżliwy...zdawało na trzy osoby, jeden na placu oblał ( przy awaryjnym przeleciał przez fajere)drugi na mieście a ja :icon_mrgreen: z bananem wyszedłem na twarzy. A;e tak,jak zmarzłem na mieście to jeszcze nigdy na moto tak nie zmarzłem :(

 

Ogólnie w skierniewicach ja uważam, że jak ktoś potrafi jeżdzić to nie będzie miał problemów

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...