Skocz do zawartości

SUZUKI GSX-R K1 1000


CBRman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

koledzy mam k1 750 i chciałem przestawić licznik z mil na km ale przyciski nie reagujon można to naprawić i coto może być czy trzeba rozejżeć sie za drugim licznikiem noemoge nawet przełączyć nadzienny tak jak by ich nie było pomużcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik daj do kogoś kto się zna na naprawach (samemu może dasz radę, a może coś zepsujesz).

Zegary trzeba rozłożyć i sprawdzić micro-switche czy są sprawne, oraz gumki przycisków czy są całe (od środka w zegarach).

 

A co do luzów poszukaj service manuala (tylko nie pytaj czy jest po polsku) :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, jednak obawiam sie ze w mojej Suzuki nie da sie tego zrobic poniewaz mam tylko 1 przycisk? :(

w sradzie z tego co pamietam to jest analogowy budzik ze wskazowka i wiec mozesz sobie trzymac ten przycisk do wiosny :clap: :clap: :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik daj do kogoś kto się zna na naprawach (samemu może dasz radę, a może coś zepsujesz).

Zegary trzeba rozłożyć i sprawdzić micro-switche czy są sprawne, oraz gumki przycisków czy są całe (od środka w zegarach).

 

A co do luzów poszukaj service manuala (tylko nie pytaj czy jest po polsku) :-)

dzięki zarade ale tak sie składa że jestem elektrykiem więc popsucie nie grozi sprubuje już robiłem układy elektroniczne dam odpowiedź jak mi poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko czy każdemu sie tak robi przy gsxr k1.Zmieniłem wskazanie licznika z mil na km i jest ok ,ale jak wyłącze stacyjke i włącze ponownie to znowu wskazuje w milach prosze o pomoc

 

 

Mi sie tak robilo tylko w tedy gdy odlaczylem aku. Moze ktos wczesniej dlubal przy kostkach moze byl jakis alarm ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie tak robilo tylko w tedy gdy odlaczylem aku. Moze ktos wczesniej dlubal przy kostkach moze byl jakis alarm ......

dziękuje za sugestje naprawiłem problem z licznikiem niemniało to zwjązku z alarmem upalił sie przewud w kostce pod airboxem zrobiłem to i jest ok pomogła mi serwisówka jak by cie interesowało to moge sie podzielić serwisówko wielkie dzięki :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...