Skocz do zawartości

filtr powietrza do xr 125 L


dirne
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ponoc papierowy nadaje sie tylko do wymiany. moze macie jakies rady jak szukac, by znalezc jak najtaniej, zwlaszcza jesli nie jest to zbyt popularny model (kto kupuje takie slabiaki;) w sklepach na stanie nie maja, jak na zamowienie to drogo. zastanawiam sie czy jest szansa znalezc na motobazarze. nie orientuje sie jakie czesci tam oferuja.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, ja jak zobaczyłem że gąbka filtra powietrza jest u mnie dziurawa nie zamawiałem wkładu tylko kupiłem cały arkusz A4 gąbki do fltra (zamówiłem z katalogu larsona w serwisie gdzie pracowałem) nasączyłem olejem wsadziłem na swoje miejsce. Potem tylko wszystko popsikałem specjalnym sprejem (motula) do filtrów który jest lepki i powoduje że kusz zostaje nie tylko na samym filtrze ale też na ściankach pojemnika przez co wolniej się z używa. Masz taki arkusz przystawiasz stary filtr i wycinasz i jest OK. U mnie ten wkład wchodzi w specjalną ,, że to tal nazwę kasetę i ta całość dopiero w pojemnik filtra. Jak u ciebie wygląda pojemnik na filtr?? Aa i ja dałem za ten arkusz niecałe 20 zł i mógłbym go jeszcze załatwić, a to jest dobra sprawa bo zawsze można wymienić na nowy.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

on jest papierowy, nie gabkowy. a wyglada mniej wiecej tak, tyle ze jest mniejszy, prostokatny, ale blizszy kwadratowi. dobrze by bylo znalezc papier z ktorego mozna byloby powycinac te blaszki czy jak je nazwac. nie grzebalam w tym filtrze, wiec dokladnie nie wiem jak to wyglada. ale w sklepie zazyczyli sobie 119 zeta, a cholera w necie ni ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze w motocombo.pl napisz do nich na gg albo zadzwoń, mają dość przystępne ceny a nóż będą mieli do xr'y filtr :). Pozdraawiam

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zauważyłem że papierowy... Według mnie troche inprowizacji i innowacji nie zaszkodzi. Chyba silnik by sie od tego nie uszkodził. Z tej gąbki z której ja wyciąłem swój filtr znajomi wycinali falitry do quadów wiec to 4-ociacha też może być. Ale rób jak uważasz.

Edytowane przez Hipolit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj zdjęcie starego filtru wraz z wymiarami, może jakiś samochodowy lub popularny motocyklowy się nada. Ludziska pooglądają i może coś wydumają :-). Zawsze taki filtr można rozciąć skrócić i zkleić ponownie. Ważne tylko aby w miejscu sklejenia był szczelny.

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zapodaj zdjęcie starego filtru wraz z wymiarami, może jakiś samochodowy lub popularny motocyklowy się nada. Ludziska pooglądają i może coś wydumają :-). Zawsze taki filtr można rozciąć skrócić i zkleić ponownie. Ważne tylko aby w miejscu sklejenia był szczelny.

 

eh, gdybym wiedziala, to bym zdjecia wszystkich czesci zrobila :) motor stoi 100 km do wroca, gdzie siedze, bo a) jest niezarejestrowany b) nie mam gdzie tu go trzymac c) i tak pizgac zaczyna. no ale teraz juz wiem, jak tylko zjade do hondziaka to porobie foty i wrzuce.

 

dzieki i pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoc papierowy nadaje sie tylko do wymiany. moze macie jakies rady jak szukac, by znalezc jak najtaniej, zwlaszcza jesli nie jest to zbyt popularny model (kto kupuje takie slabiaki;) w sklepach na stanie nie maja, jak na zamowienie to drogo. zastanawiam sie czy jest szansa znalezc na motobazarze. nie orientuje sie jakie czesci tam oferuja.

 

pzdr

 

 

ja przy swojej hondzie 125 xl mialem filtr z gabki ale nadawała sie do wymiany wiec kupilem sama gabke wyciąlem pasek skleilem i git spryskalem jeszcze specjalnym olejem zeby brudu nie wciagal i dziala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...