Skocz do zawartości

Olej pod moto! pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Kostka!

 

Mam problem, moze ktos bedzie mi mogl pomoc. Pleas i dzieki z gory!

Mianowicie w Kawie GPZ 600R przy tylnej sciance skrzyni biegow, od gory

skrzyni wystaje przewod zacisniety opaska i schodzi az pod motocykl. Wyglada

mi to na odpowietrzenie skrzyni ale problem jest taki, ze przy odpalonym

moto, po jakims czasie zaczyna kapac z tego przewodu olej. Moze mi ktos

pomoc?? Nie mam zielonego pojecia dlaczego olej tedy wylatuje :D... (Po

jezdzie i rozgrzaniu silnika potrafi wyleciec na oko jakies 25 ml). Z gory

dzieki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze...

Nie znam tego sprzęta, ale sprawdź ile powinno być oleju w silniku zobacz (manual) również czy jest jeszcze inne odpowietrzanie silnika poza tym którego kapie olej (może być niedrożne)

Inna sprawa (to chyba cztery gary) na którymś cylindrze może być spory przedmuch przez tłok - pierścienie - uszkodzenie i cześć albo nawet cała kompresja wali do skrzyni biegów sprawdź ciśnienie w cylindrach.

Pozdr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeździłem gpzą i nic mi nie leciało ze skrzyni także nie pomogę ci w tym wycieku ale dam ci dobrą radę: SPRZEDAJ TĄ PADACZKĘ :mrgreen: póki ci jeszcze nie padła głowica a jak już chcesz nią jeździć to postaraj się o amorek skrętu bo shimmy :D to tak średnio raz w tygodniu łapałem, no chyba że jeździsz laitowo.

PZDR

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiesz, nie narzekam na GPZ bo jest to naprawde zadbane moto i prawie nic przy niej nie musze robic. A ten olej poleciał po moim paleniu gumy na moich urodzinach :D Sprzęcik poza tym daje rade i nie pali mi się ze sprzedaza... :D chyba,ze trafil by sie kto z gotowka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...