Skocz do zawartości

Yamaha WR 125R


Rekomendowane odpowiedzi

WR125R - Miejski off-road

4-suwowa WR 250 cm3 Enduro była jedną z najbardziej innowacyjnych motocykli w swojej klasie w ostatnich latach. A dobrą wiadomością na rok 2009 jest to, że wersja 125 cm3 już jest dostępna! Zaprojektowana na drogę i bezdroża, ta nowa, pełnowymiarowa maszyna bierze najlepsze z radykalnej technologii off-road Yamaha, oferując poważną niezawodność na drodze i poza nią! Na przykład, WR125R posiada 4-suwowy, 4-zaworowy, jednocylindrowy, chłodzony cieczą silnik SOHC, 21-calowe przednie koło, 18-calowe tylne, wyposażone w opony uniwersalne. 240 mm przednie i 220 mm tylne pływające tarcze hamulcowe dostarczają efektywnej siły hamującej, a wysoko umieszczone siedzenie oraz podnóżki pozwalają kierowcy stać podczas jazdy, by zapewnić większy komfort i kontrolę.

Tekst ze strony:

http://www.yamaha-motor.pl/products/motorc...25cc/wr125r.jsp

Co o tym myślicie? Jak dla mnie ciekawa propozycja :bigrazz: Cena pewnie też będzie niezła :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferowałbym, żeby Yamaha zrobiła z WR 125 coś pokroju EXC 125.

Czyli w bude od WR wsadzic jakiś dobry silnik 125 2T.

Chociaz, może jako motocykl na dojazdy do szkoły dla offowych lanserów może być w sam raz :bigrazz:

Ale to tylko moje zdanie.

Niemniej jednak, chętnie bym coś takiego stestował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post kolegi wyglada jak dobra reklama...:) Ale według mnie wr 125r to cos dla wędkarzy mimo ze jakosc wykonania i uzyte technologie sa na najwyższym poziomie np. UPS i chłodzenie ciecza i 4 zaworki brzmi ciekawie ale produkowanie tego moto z 2t było by bez sensu bo zaprzeczało by mysli jaka został stworzony ten motor to ma byc ekologiczny motorek dajacy namiastke enduro a w ogóle to SUZUKI , YAMAHA , KAWASAKI I HONDA podpisały jakas deklaracje dotyczaca zaprzestania produkcju 2t w motocyklach na rzecz ekologi. pozdrawiam

 

 

Kolega wyzej chyba sie pomylił nie chodzi Ci czasem o KLX 250? bo wydaje mi sie ze nowego KLR 250 juz nie kupisz bo jak chodzi o KLX 250 bardzo udany motocykl przynajmniej z fotek i danych technicznych

Edytowane przez MichuPl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post kolegi wyglada jak dobra reklama...:) Ale według mnie wr 125r to cos dla wędkarzy mimo ze jakosc wykonania i uzyte technologie sa na najwyższym poziomie np. UPS i chłodzenie ciecza i 4 zaworki brzmi ciekawie ale produkowanie tego moto z 2t było by bez sensu bo zaprzeczało by mysli jaka został stworzony ten motor to ma byc ekologiczny motorek dajacy namiastke enduro a w ogóle to SUZUKI , YAMAHA , KAWASAKI I HONDA podpisały jakas deklaracje dotyczaca zaprzestania produkcju 2t w motocyklach na rzecz ekologi. pozdrawiam

Kolega wyzej chyba sie pomylił nie chodzi Ci czasem o KLX 250? bo wydaje mi sie ze nowego KLR 250 juz nie kupisz bo jak chodzi o KLX 250 bardzo udany motocykl przynajmniej z fotek i danych technicznych

dający namiastkę enduro jest XT 125 a to powino byc hard bo yamaha nie miala 2t takiej klasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...