Skocz do zawartości

Dunlop Roadsmart Sport Touring - ktoś używa takich???


Rekomendowane odpowiedzi

Road Smarty to nowy model :flesje:

Ja używam ich w FZ6 i jestem bardzo zadowolony... pisałem już o nich w temacie o fazerach :crossy:

Dobrze się trzymają, ani razu mnie nie zawiodły :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

wiem ze juz dawno po sezonie ale moze od ostatniego postu ktos cos jeszcze pojezdzil na tych gumach. tez chce je zalozyc na najblizszy sezon i waham sie pomiedzy wlasnie roadsmartem a PR2. w Ostatecznosci biore tez pod uwage Z6 bo taka mam na przodzie ale road smart naj bardziej mnie interesuje

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze juz dawno po sezonie ale moze od ostatniego postu ktos cos jeszcze pojezdzil na tych gumach. tez chce je zalozyc na najblizszy sezon i waham sie pomiedzy wlasnie roadsmartem a PR2. w Ostatecznosci biore tez pod uwage Z6 bo taka mam na przodzie ale road smart naj bardziej mnie interesuje

 

Miałem taki sam dylemat Dunlopy czy PR2. Sprawdz sobie testy na Motorradonline.de

 

http://www.motorradonline.de/d/288166?&ref_id=288119

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzerzucałem troche tych testów po necie i zdecydowalem sie na dunlopa. sprawdze jak sie na tym smiga. contiego juz mialem na testach i wypadl ok ale sie spalił u kolegi na weselu ;) Zrobil swoje 8 tysiecy i wystarczy. a mowili ze gora 5-6 wytrzyma ;)

 

czekam do bajzlu w lodzi i kupuje, no chyba ze PR2 trafi sie w jakis mega super wypas pieniądzach ;)

 

 

a ty kolego co wybrałes??

 

Aha wie ktos czym sie różni road smart w sepcyfikacji "K" od zwykłego??

Edytowane przez bart_b

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pierwsze miejsce Pilot Road 2ct, tymczasem na forum nie są zbyt polecane :icon_rolleyes:

 

 

Być może dołączę do grona osób testujących Roadsmart, chociaż...

 

 

:icon_rolleyes:

Edytowane przez Bandzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na mokrym te opony trzymają. Gdzies już pisałem na ten temat i porównywałem te Dunlopy do Z6.

Przy moceniejszym odkręcaniu na mokrym Z6 się ślizgały, na Dunlopach tego nie zaobserwowałem. Jeźdźi się na nich dobrze, miałem wrażenie, że Dunlopy lepiej wybierały nierówności. Przejechałem na nich ok 1000 km i nigdy nie udało mi się doprowadzić do zerwania przyczepności w zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne zdanie jak Occult, ponieważ nie zdarzyło mi się jeszcze, aby oponka puściła na mokrym :wink:

Kumpel, który mnie odwiedził i pojechał na moim moto do sklepu, gdy było mokro był pozytywnie zaskoczony jak się trzymają te oponki drogi... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć.

 

Temat widzę dość dawno nie był ruszany a ja mam podobny dylemat do poprzedników, czyli zastanawiam się czy kupić PR2CT czy Roadsmart. Gdzieś tam czytałem, że niektórzy na PR2 przejeżdżają nawet ponad 20 tys. km, ale mi osobiście wydaje się to bardzo dużo.

Możecie się wypowiedzieć na temat żywotności Roadsmartów?

 

pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...