Skocz do zawartości

Jak sie jeździ za granicą


kristekk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dodajesz, że w owych Niemczech aby jeździć baikiem > 50 km trzeba sie legitymować co najmniej 4 letnim doświadczeniem w jeździe motocyklem do 34 kW. jechał?),

 

Zmniejsz do dwoch lat to sie z Toba zgodze :biggrin:

 

reszta mi sie bardzo podobala.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii nie widziałem aby ktoś tak jeździł.

Widziałem tylko jedną osobę, która podjechała sobie po chodniku aby być pierwszą przy światłach. Ja to byłem.

Hehe, Angole to w ogole nie korzystaja z zalet swoich motocykli tylko stoja grzecznie za samochodami na swiatlach itp. Gdybym chcial tak stac jak oni to bym sobie samochod kupil. Przynajmniej by na mnie nie padalo i moglbym sobie muzyki posluchac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, Angole to w ogole nie korzystaja z zalet swoich motocykli tylko stoja grzecznie za samochodami na swiatlach itp. Gdybym chcial tak stac jak oni to bym sobie samochod kupil. Przynajmniej by na mnie nie padalo i moglbym sobie muzyki posluchac.

 

 

A w Londynie Ty byłeś? Bo tu każdy się pcha na pole position. I chociaż advanced stop line i specjalne pole przed pole position jest wyraźnie oznaczone że dla rowerów to akurat ich najmniej tam jest. Bo nie ma miejsca.

:biggrin: Niby nielegalnie jest zatrzymywać się moto na tym polu ale nawet policjanci tam się zatrzymują. :flesje: A w dodatku motocykliści, a tym bardziej skuterowe robactwo pcha się z każdej strony samochodów i środkiem. Żeby było zabawniej to kierowcy z przeciwnego kierunku starają się trzymać krawężnika bo pół pasa zajmują motocykle jadące im na czołówkę. Nie jest to bezpieczne, teoretycznie ale tak tu się przystosowali do jednośladów że każdy zjeżdża z drogi jak widzi moto. :crossy: Polecam polatać po centrum Londynu na moto w godz. 17-19. Dla nietutejszych to niezły jazda jest. Większość moich znajomych spoza Londka po takiej jeździe stwierdziła że to miasto wariatów i strach nawet na piechotę chodzić. A przecież tu nic się nie dziej, każdy jedzie swoim torem i nikt nikomu nie przeszkadza (oprócz taksówakrzy). ;)

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla rozładowania atmosfery proponuje zobaczyć jak się jeździ w Rumunii.

 

Hardcore przez duże H..

 

http://fishki.net/comment.php?id=43606

 

 

Albo w Bułgarii. :buttrock:

http://www.uk.youtube.com/watch?v=n9hZxeVJXfk&eurl

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się lata w Londynie. :bigrazz:

http://www.uk.youtube.com/watch?v=6g3D8Wiy1qE

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...