Skocz do zawartości

A wszsytko zaczęło się od wymiany opony...


Grzester
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh. Polska rzeczywistość...najpierw kupic duży sprzęt a później zdobywać podstawy umiejętności...jak się uda zdobyć... :wink: :) Chyba jedyny kraj w cywilizowanej Europie gdzie kierowcy tak szybko "dorastają" do litrowych sprzętów... (fizycznie dorastają). :cool:

 

Wsiądź od razu na kredens. Od kiedy Ja od kiedy jeżdżę 400kg klocem to nie zdarzyło się żeby ktoś mi wymusił czy zepchnął z pasa, ale za to zjeżdżają mi z drogi nawet autobusy i TIR`y. No raz tylko gość mnie prawie trafił bo wyprzedzałem samochód bez kierunkowskazu a za mną ktoś inny mnie wyprzedzał i wpakowałem mu się pod zderzak. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani się nie chwalę bo nie ma czym, a żalić tym bardziej Tobie nie będe :(

Jasne kup sobie Litra, jestem przekonany że z cebry wykrzesałeś wszystko co się da.

 

Akurat Yuby ma rację, wszyscy chcą jeźdźić litrami :biggrin: A dlaczego chcesz się przesiąść na 1000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz z pojemnosciami jade w dól..z iloscia cylindrów też :icon_twisted:

najpierw gs 500.....potem vtr 1000, teraz XT 600......a nastepne w planie jest drz 400 heheh

 

Jednak na droge typowo , na szybkie wycieczki po autostradach za granice tez bym cos chciał, ale to jako 2 moto. Enduro jets zbyt uniwersalne zeby całkowicie z niego rezygnować :D A bedzie to na pewno V'ka jakaś...pewnie TLR.

 

Nie wiem jak długo jezdzisz na tej cebrze, ale dopoki nie umiesz nią konkretnie napier*** i latac po winklach to odpusc sobie litra. To że brakuje jej przyspiesznia na prostej to jeszcze nei znaczy ze ją opanowałeś. wybierz sie na tor , a jak nie to na słowackie serpentyny to zobaczysz ile jeszcze nie umiesz :] pozdr!

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wiele razy na torze w kisielinie, winkle opanowane do takiego stopnia, że opony zamykałem, taki minus cebry że w maksymalnym pochyle przycierałem plastiki a nie kolana, moto nie przystosowane kompletnie do toru. Od stycznia br. na cebrze zrobiłem 11.000km. Myślę, że wiem wystarczająco o mocy i technice jazdy. Także w moim posiadaniu, zaznałem jazdy turystycznej bywało po 500km na raz, zwykłej jazdy do roboty, a także jazdy po torze.

 

Wywrotek też żadych nie miałem, raz mnie tylko na zlocie przeciążyła i jej nie utrzymałem, ale to chyba nic się nie ma do techniki jazdy.

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko we mgle, nie rozpierd........aj mnie takimi tekstami zrobiłem 11000km, wiem wystarczająco.

Powiem brutalnie, i przepraszam za to innych.

W dupie byłeś i gówno wiesz.

Jakbym słyszał starego TIRowca , który miliony kilometrów przejechał i całą Europę wzdłuż i wszerz i dobre rady w dość opryskliwy i niegrzeczny sposób wszystkim daje. Pozdrawiam :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wiele razy na torze w kisielinie, winkle opanowane do takiego stopnia, że opony zamykałem, taki minus cebry że w maksymalnym pochyle przycierałem plastiki a nie kolana, moto nie przystosowane kompletnie do toru. Od stycznia br. na cebrze zrobiłem 11.000km. Myślę, że wiem wystarczająco o mocy i technice jazdy. Także w moim posiadaniu, zaznałem jazdy turystycznej bywało po 500km na raz, zwykłej jazdy do roboty, a także jazdy po torze.

 

Wywrotek też żadych nie miałem, raz mnie tylko na zlocie przeciążyła i jej nie utrzymałem, ale to chyba nic się nie ma do techniki jazdy.

pierwszy krok do poważnej rozpierduchy : uwierzyć we własny geniusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy krok do poważnej rozpierduchy : uwierzyć we własny geniusz

 

 

 

dokładnie popieram zeno:] ja chętnie bym zobaczył jak on przyciera te plastiki cebra... i o wykorzystaniu tej cebry w 100%... normalnie zajebiste podejście do sprawy wielu gości co przejedzie te 10kk km i czuje ze są zajebiści.. rozpier--- mnie to.. za dużo filmów na youtube...

 

 

co do tematu to dobrze ze wyszedłeś cało z tej sytuacji!!

 

zdravim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop po prostu ocenił swoje możliwości :crossy: LITR MUSI BYĆ ;) Każdy nastek Ci to powie :wink: :icon_mrgreen:

nie chce wyjść na starego piernika, ale wiary we własne umiejętności ubywa z wiekiem wraz z postępującą coraz bardziej rozwagą - młodzi nazywają to "co sie tak pieprzysz dziadek, taka maszyna a lecisz ledwo 100" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale macie zajebiste probelmy ;]

Wiec do jakiego poziomu umiejetnosci trzeba dojsc zeby zmienic na litra ?

100.000.000 km?

50.000 ?

10.000 ?

 

Odezwalo sie kilka kozakow ktorzy zje*ac potrafia bo gosciu wycenil swoje umiejetnosci jak wycenil...

zero szacunku widze ;]

ps. zaraz mnie zrypia bo mam 18 lat i jestem niemyslacym gowniarzem ...

(zapewne zacytuje nie jeden)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zechce to i tak wsiądzie. Niektórzy z nas - tez mamy czy mielismy litry na ktore po mniejszym czy wiekszym przebiegu wsiadalismy w koncu. Kazdy wg. własnego uznania.

Nie kwestionuje tu twojego doswiadczenia, ale po ilości nawiniętych km to na pewno mozna ocenic ile sie na benzyne wydało, ale tego, ze umie sie juz wystarczająco duzo. doswiadczenia

Edytowane przez Arni GS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...