Skocz do zawartości

M800... może jednak VTX


mave_rick
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DS650 w wersji Silverado ważył 244kg ;)

 

 

btw. ciekawe dlaczego do motocykla z 2005 roku wsadzili bęben z tyłu? Było to podyktowane chęcią zachowania stylu? Czy czym innym?

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. ciekawe dlaczego do motocykla z 2005 roku wsadzili bęben z tyłu? Było to podyktowane chęcią zachowania stylu? Czy czym innym?

 

Nie rozumiem Twojej uwagi/pytania? V-star 650 nadal jest oferowany w USA i też ma z tyłu bęben, zapewne z tych samych przyczyn :) Prenie z oszczęsności. Aby móc zaoferować tani motocykl trzeba rezygnować z wyposażenia i niektórych rozwiązań technicznych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do różnicy w wadze to jest to 30kg(yamaha - 214kg, suzuki 245kg) - przy jednej tarczy z przodu i tylnym bebnie - robi to jednak roznice.

 

 

Ale moto samo nie jezdzi! Dodaj wage paliwa+waga kierowcy, itd, itp , to % 30 kg spadnie zaledwie do kilku %. Zawsze jeszcze mozna zalozyc przewöd cham. stalowym oplocie i twardsze klocki cham.

Pozdro

 

Sorki, ale samoczynnie wskakuje mi c w slowie chamulce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem Twojej uwagi/pytania?

Po pierwsze, to nie uwaga, tylko pytanie, po drugie dziwne, że piszesz iż nie zrozumiałeś, a w dalszej części mi na nie odpowiedziałeś ;) Za co dziękuję :)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie uwaga, tylko pytanie, po drugie dziwne, że piszesz iż nie zrozumiałeś, a w dalszej części mi na nie odpowiedziałeś ;) Za co dziękuję :)

 

Meritum było jasne, ale sensu nie widziałem. Stąd moje zdziwienie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jakimi mocami i osiągami dysponowały "armatury" z końcówki lat '80

 

Armatury z końca lat osiemdziesiątych są w nieco innym klimacie niż obecne, spasłe cruisery. Niektóre z nich miały rzędowe silniki z nakedów, co w ogóle pasuje do tego stylu moto jak do świni siodło.

 

Tak, masz rację - tamte "armatury" dysponowały często większą mocą. Ciekawe tylko ile jeszcze ci tych "kuniów" zostało... :wink:

 

Nie spinam się :wink:

Trochę jednak drażni mnie, że często lubisz się do wszystkiego przypieprzać - w różnych tematach. :flesje: Złośliwy jesteś i tyle ;)

 

 

 

DS650 w wersji Silverado ważył 244kg ;)

btw. ciekawe dlaczego do motocykla z 2005 roku wsadzili bęben z tyłu? Było to podyktowane chęcią zachowania stylu? Czy czym innym?

 

Heh, skoro dorzucili jeszcze tyle balastu, to Yamaha mogła trochę dłubnąć w tej wersji również silnik...

 

Nie rozumiem? Dla Ciebie bęben z tyłu to element dyskwalifikujący moto?

To zatem wiele sprzętów jest be, w tym obecne VT750 w obu wersjach... :wink:

Edytowane przez goramo

SR50 -> S53 -> Intruder M800Z -> CBF1000 -> VFR800FI -> CB1000R -> CB1300SA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre z nich miały rzędowe silniki z nakedów, co w ogóle pasuje do tego stylu moto jak do świni siodło.

Zgadza się, wg mnie to też porażka/pomyłka.

 

Tak, masz rację - tamte "armatury" dysponowały często większą mocą. Ciekawe tylko ile jeszcze ci tych "kuniów" zostało...

Wiesz... to Ty zacząłeś się przechwalać jaki to M800 nie jest mocny i w ogóle, więc i Ty możesz sprawdzić ileż to jeszcze koni drzemie w mojej VT ;)

Ja nie kupiłem armaturki aby się ścigać, Ty pewno kupiłeś motocykl "w stylu power cruisera" właśnie po to ;) Gratuluję :)

 

Trochę jednak drażni mnie, że często lubisz się do wszystkiego przypieprzać - w różnych tematach.

Nie no... to już chyba pomówienia :D

 

Złośliwy jesteś i tyle

...inaczej, mam specyficzne poczucie humoru :P

 

Nie rozumiem? Dla Ciebie bęben z tyłu to element dyskwalifikujący moto?

Tak, dobrze to ująłeś- nie zrozumiałeś mnie.

Zadałem proste pytanie, bez podtekstu, a Ty zaraz szukasz drugiego dna...

Osobiście nie mam kontaktu ani z księgowymi, ani z projektantami z Suzuki, więc chciałem zapytać kogoś, kto orientuje się bardziej niż ja i mógł by mi odpowiedzieć na postawione pytanie- tyle :flesje:

 

 

 

 

 

 

...a obecne VT750 nic a nic mi się nie podobają i to wcale nie ze względu na bęben ;)

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...